zamknij
Jak usunąć kleszcza w łatwy i bezpieczny sposób?

Jak usunąć kleszcza w łatwy i bezpieczny sposób?

Najlepiej zamrozić! Czas porzucić przestarzałe metody, takie jak wyciskanie, wykręcanie, czy smarowanie. Bezpiecznie i szybko usuniesz pasożyta spryskując go środkiem w aerozolu – Mosbito Tic-Off. Kleszcz nie zdąży wyrządzić Ci szkody, a jego usunięcie będzie błyskawiczne.

W tym roku pierwsze kleszcze pojawiły się późno, bo dopiero pod koniec kwietnia. Unikanie kleszczy powinno wejść w nawyk aż do końca października. Już na początku sezonu warto zaopatrzyć się w bezpieczny sposób na kleszcze, który sprawi, że szybko usuniesz pasożyta, gdy tylko stwierdzisz, że nieproszony pojawił się na Twojej skórze.

Mosbito Tic-Off zamrozi kleszcza na śmierć

W letniej apteczce zrób miejsce na innowacyjny sposób do usuwania kleszczy – preparat Mosbito Tic-Off. Dzięki niemu usuniesz kleszcza w sposób nieinwazyjny.

To jedyny na rynku preparat na kleszcze w aerozolu. Rozpylona ilość środka natychmiast zamraża kleszcza, tak, że nie zdąży wydalić z siebie patogenów wywołujących choroby. To właśnie zapewnia bezpieczeństwo i zmniejsza do minimum ryzyko zakażenia chorobami odkleszczowymi. Takie ryzyko istnieje zawsze przy tradycyjnych, mechanicznych sposobach usuwania kleszczy jak smarowanie, zmiażdżenie, czy wykręcanie. Po zamrożeniu kleszcza, wystarczy usunąć go pęsetą.

Ponieważ Mosbito Tic-Off pozwala na bezbolesne i nietoksyczne usunięcia kleszcza, dlatego można go stosować u dzieci.

Efekty kampanii M45+: rośnie świadomość nowotworów układu moczowo-płciowego w Polsce

Jak dbać o zdrowie w pracy?

Skomentuj