zamknij
Hotele SPA & Wellness w Polsce

Hotele SPA & Wellness w Polsce

Hotele i ośrodki SPA to obecnie już nie tylko moda i snobizm w pewnych kręgach ale także sposób na życie i przede wszystkim na relaks i wypoczynek. Aktualnie SPA to już niemal całkiem osobna gałąź turystyki.

Coraz więcej luksusowych hoteli rekomenduje się jako dokładnie te, które mają ofertę SPA & Wellness.

Z uwagi na fakt iż głównym celem wypoczynku w hotelu SPA jest zaliczenie całej masy zabiegów, oferta SPA jest bardziej niezależna od warunków pogodowych, a co się z tym wiąże właściwie o każdej porze roku mamy odpowiednie warunki na SPA. Zatem warto z oferty ośrodków i hoteli SPA & Wellness postarać się korzystać w okresach powakacyjnych, gdyż można liczyć wtedy na kuszące i duże obniżki.

Do najchętniej zamawianych zabiegów SPA należą z pewnością zabiegi relaksujące, odmładzające i oczyszczające. Serwują je oczywiście hotele SPA & Wellness. Najważniejszym pomieszczeniem, gdzie mają miejsce tego typu zabiegi Wellness & SPA jest sauna. To właśnie w saunach przeprowadza się podstawowe zabiegi odnowy biologicznej jak również zabiegi fizykoterapii, które stosowane są w celach kosmetyczno-higienicznych.

Jako ofertę SPA znajdujemy bardzo często także łaźnie parowe, baseny, groty solne i lodowe. Oprócz standardowej oferty Wellness & SPA zwykle można korzystać z usług typowo noclegowych czyli organizacja konferencji, szkoleń, pobyty rekreacyjne, wczasowe, jak również oferty skierowane do rodzin z małymi dziećmi.

Duża liczba ośrodków SPA & Wellness, aby przyciągnąć potencjalnego klienta przygotowuje i stwarza unikalne tzw indywidualne oferty SPA & Wellness i programy oczyszczania organizmu, nigdzie indziej nie oferowane. To okazja do tzw targetowania i przywiązania usatysfakcjonowanego klienta.
Ośrodki rehabilitacyjne Wellness & SPA rosną jak grzyby po deszczu głównie w najatrakcyjniejszych regionach turystycznych kraju. Prym tutaj tutaj oczywiście polskie morze gdzie powstają komfortowe hotele SPA. Nie mniej podobnych hotele buduje się również {na południu kraju|w rejonach górskich oraz w najlepszych polskich uzdrowiskach.

Hotele SPA to dzisiaj absolutnie najprężniej rozwijający się kierunek turystyki. Ten kierunek prawdopodobnie utrzyma się w związku z faktem, iż społeczeństwo polskie szybko się bogaci i oczekiwania polskiego klienta jeśli chodzi o noclegi ciągle rosną.

Mateusz Kot

Barcelona – musisz tam być!

Pozbądź się cellulitu – największej kobiecej zmory

Skomentuj