zamknij
Czy warto robić sobie operację piersi

Czy warto robić sobie operację piersi

Chcąc odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto robić operacje piersi, nie można w jednoznaczny sposób udzielić odpowiedzi. Są bowiem różne przypadki, są różne sytuacje i to od nich zależy, czy operacja może mieć sens. Na pewno, jeśli spojrzymy na to z punktu medycyny, to nie.

Kiedy jednak zwrócimy na to uwagę, jako na poprawę życia kobiet, na podniesienie poczucia wartości, dowartościowania się, wówczas sprawa nabiera nieco innego oddźwięku.

Dla kogo powiększenie piersi?

Chcąc powiększyć sobie piersi, należy najpierw się zastanowić, czy takie powiększenie piersi jest dla mnie. Kobiety, które mają duże piersi, ale chciałyby mieć jeszcze większe, na pewno nie podejmują słusznej decyzji, jeśli decydują się na powiększenie piersi. Jest to bowiem nierozsądne i niesie za sobą zdecydowanie większe ryzyko powikłań. Dla kogo więc te operacje? Przede wszystkim dla kobiet, które mają bardzo małe rozmiary, które nie czują się kobietami i które nie potrafią cieszyć się życiem, gdyż ten defekt, działa na nie paraliżująco. Wówczas można pokusić się o stwierdzenie, że operacje piersi są jak najbardziej na miejscu i wtedy można się na nie zdecydować. Decyzja ta powinna być jednak przemyślana i podjęta rozsądnie. Czy powiększenie piersi zmieni ona moje życie? Czy staną się inną osobą? Czy odkryje w sobie tą kobiecość?

Zmiana życia o 180 stopni

Często taka operacja może zmienić życie o 180 stopni. Z szarej myszki, może nagle wyjść potężne zwierzę, które zacznie pokazywać się z innej strony i które zrozumie, że życie naprawdę może być piękne i to tylko z powodu operacji jakim jest powiększenie piersi .

Mezoterapia – co nią leczyć

Sposoby na odchudzanie – liposukcja

Skomentuj