zamknij
Ekspert radzi: jak skutecznie pozbyć się „boczków”?

Ekspert radzi: jak skutecznie pozbyć się „boczków”?

Skaczesz, wymachujesz nogami, robisz skłony, a to wszystko przy…próbie założenia ulubionych dżinsów? Nic tak skutecznie nie potrafi zepsuć humoru kobiecie, jak nieestetyczne fałdy tłuszczu na brzuchu i biodrach. Nie jesteśmy na nie skazane! Czas powiedzieć: dość. Wypowiadamy wojnę „boczkom”!

fot. POLMAX , materiały prasoweJeżeli twoja talia ostatnio zwiększyła obwód, nie załamuj się. To nie znaczy, że tak będzie już zawsze. A może z nadmiarem tłuszczu na brzuchu i biodrach walczysz od dawna i nie widzisz efektów? Widocznie coś robisz źle. Do sprawy trzeba podejść optymistycznie i –przede wszystkim- metodycznie. Zamiast ronić łzy przed lustrem, sięgnij po odpowiednie rozwiązania.

Jesteś tym, co jesz
Nie ma sensu wylewać siódmych potów na siłowni, jeśli nie zmienimy nawyków żywieniowych. W odpowiednio zbilansowanej diecie, koniecznej do pozbycia się nadmiaru tłuszczu, powinno znaleźć się jak najwięcej produktów roślinnych: warzyw, owoców, pestek i….tłuszczów. Dobra oliwa, oleje z pestek i wytłoków oliwnych to niezwykle ważny element codziennej diety. Kolorowe warzywa łączymy z brązowymi, czyli razowymi produktami mącznymi, spożywanymi w rozsądnej ilości. Pamiętajmy też, że picie dużej ilości wody wspomaga procesy metaboliczne, niweluje uczucie głodu i zapobiega zatrzymywaniu się jej w organizmie.

Sięgnij po zdecydowane rozwiązania
Jeżeli zadbaliśmy już o odpowiednie odżywianie, możemy przejść do konkretnych działań. W walce z „boczkami” pomocne będą ćwiczenia takie jak skłony ze stania i z siadu, nożyce, unoszenie nóg w pozycji leżącej czy trening z hula-hop. Nowoczesnym rozwiązaniem polecanym dla tych, którzy, pomimo wysiłku fizycznego, mają kłopoty z osiągnięciem wymarzonej sylwetki jest nieinwazyjny zabieg Liposonix, proponowany przez Solta Medical – światowego lidera rynku produktów wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej intensywności docierają do podskórnej tkanki tłuszczowej i niszczą ją bezpowrotnie. To technologia pozwalająca precyzyjnie określić warstwy tkanki, do której chcemy dotrzeć i indywidualnie ustalić intensywność zabiegu. Dlatego jest świetnie tolerowana przez organizm. Zabieg z zastosowaniem Liposonix jest wykonywany jednorazowo, trwa zwykle około godziny. Mniej więcej po 8 tygodniach możesz założyć Twoje ulubione dżinsy mniejsze o 1 rozmiar! Jeśli więc mimo ćwiczeń i odpowiedniej diety wciąż walczysz z „boczkami”, może to być idealne rozwiązanie dla ciebie – tłumaczy Ewa Korszewska, ekspert Marki POLMAX, jedynego dystrybutora produktów Solta Medical W Polsce. Być może osiągniesz podobny efekt za pomocą ćwiczeń fizycznych, należy jednak pamiętać o regularności ich wykonywania. Jogging raz w tygodniu nie pomoże. Najlepiej jest biegać co drugi dzień, na świeżym powietrzu, zmieniając tempo. Najważniejsze jednak jest to, żeby sobie nie „odpuszczać” nawet jeśli danego dnia mamy ochotę poleniuchować.

Dbając o odpowiednią dietę i kondycję naszego organizmu, czy sięgając po nowoczesne technologie, jesteśmy w stanie zdziałać cuda! To ważne, by w swojej skórze czuć się dobrze. Pokonanie drobnych niedoskonałości jest konieczne by, bez zastrzeżeń kompleksów, być sobą i cieszyć się życiem.

Liposonix: skuteczny oręż w walce z nadprogramowym tłuszczem

Polacy na wakacjach coraz bardziej wymagający

Skomentuj