zamknij
Liposonix: skuteczny oręż w walce z nadprogramowym tłuszczem

Liposonix: skuteczny oręż w walce z nadprogramowym tłuszczem

Nadmiar tłuszczu, który odkłada się na brzuchu i w okolicach talii, to jeden z najbardziej powszechnych problemów dotyczących kondycji i wyglądu ciała. Z „boczkami” uporczywie walczą przede wszystkim kobiety, zagadnienie to nieobce jest jednak także mężczyznom. Nie ma wątpliwość, że, by skutecznie zwalczyć problem, trzeba sięgnąć po zdecydowane rozwiązania.

fot. POLMAX , materiały prasoweGdy nie starcza czasu lub ochoty na odpowiednią ilość ruchu, trudno utrzymać ciało w zadowalającej kondycji. To nie niespodzianka, że nieodpowiedni tryb życia, połączony ze źle skomponowana dietą, nader często skutkują odkładaniem się tkanki tłuszczowej. Są i tacy, którzy mimo dobrych nawyków i wielu starań, nie mogą pozbyć się nadmiaru tłuszczu z newralgicznych miejsc. Pocieszające jest to, że istnieją skuteczne rozwiązania – dla każdego.

Poznać wroga
Żeby zwalczyć wroga, trzeba najpierw dobrze go poznać – to prawda znana nie od dziś. Tkanka tłuszczowa, która w ciele ludzkim zlokalizowana jest głównie pod skórą, pełni bardzo ważną rolę. Niezmiernie istotna jest jej funkcja magazynująca – okresowe nadwyżki substancji odżywczych są syntetyzowane i magazynowane w komórkach tłuszczowych. Tkanka ta odgrywa ważną rolę w procesach metabolicznych, pełni też funkcję termoizolacyjną. Powinna ona stanowić ok. 20% masy ciała. Nadmiar tkanki tłuszczowej w stosunku do tej normy to otyłość. Otyłość uogólniona wiąże się z patologicznym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej w całym ciele. Lokalne nagromadzenie depozytów tłuszczowych, prowadzące do powstania tzw. „boczków”, może wystąpić także u osób o prawidłowej, lub wykraczającej niewiele ponad normę masie ciała. Skutecznym i prostym rozwiązaniem dla osób zmagających się z tym problemem jest Liposonix. Światowy lider rynku producentów urządzeń wykorzystywanych w medycynie estetycznej, firma Solta Medica, której wyłącznym dystrybutorem jest POLMAX, proponuje prosty i nieinwazyjny zabieg, pozwalający skutecznie rozprawić się z problemem niepożądanych fałd tłuszczu.

fot. POLMAX , materiały prasoweSkuteczność przede wszystkim
Wykorzystując technologię skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej intensywności, system Liposonix umożliwia dotarcie do tkanki tłuszczowej zgromadzonej pod skórą i rozbicie jej. Sięgnięcie po nowoczesną technologię pozwala uzyskać niezwykłe efekty za pomocą prostego, nieinwazyjnego zabiegu. Trwa on około godziny i jest wykonywany jednorazowo. Wszystko, co pozostaje zrobić potem – to czekać na efekty. Możliwość wykonywania zabiegu na małych lub nierównych powierzchniach pozwala indywidualnie określić leczone miejsce, a przez to dostosować intensywność zabiegu do konkretnych potrzeb. Dlatego zabieg jest świetnie tolerowany przez pacjentów. Okres rekonwalescencji właściwie nie istnieje, w niektórych przypadkach może być minimalny. Zauważalne zmiany pojawią się po około ośmiu tygodniach. Dwa i pół centymetra mniej w talii, to efekt, na który warto czekać. Osoby , których problemem nie jest nadwaga lecz zbędna tkanka tłuszczowa skumulowana w okolicach brzucha i na bokach ciała, z całą pewnością docenią skuteczność Liposonix.

Pamiętanie o właściwej diecie i zapewnienie sobie odpowiedniej ilości ruchu są nieodzowne w codziennym dbaniu o siebie, pracy nad swoją kondycją fizyczną i psychiczną. Nawet jeśli mimo dokładania wszelkich starań wygląd ciała pozostawia wiele do życzenia, nie należy się poddawać. Istnieją skuteczne i proste rozwiązania, które poprawią jakość naszego życia. Wystarczy tylko po nie sięgnąć.

Kiedy należy mi się odszkodowanie za błąd lekarza?

Ekspert radzi: jak skutecznie pozbyć się „boczków”?

Skomentuj