zamknij

Dieta hollywoodzka

Dieta hollywoodzka jest dosyć rygorystyczna, stąd gwarantuje uzyskanie satysfakcjonujących efektów. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z podstawami opisywanej diety.

Co należy jeść

Istotą naszego trybu odżywiania się są owoce. Eksperci zwracają uwagę na fakt, że w czasie przystępowania do diety powinniśmy pić każdego dnia półtora litra wody źródlanej. Na początku można spożywać jedynie owoce, zaś w kolejnych dniach wprowadzamy do repertuaru cebulę oraz chude sery.

Potrawy a sprawa kalorii

Powinno się je stopniowo ograniczać tak, żeby wreszcie osiągnąć wielkość rzędu 1250 kalorii dziennie. Dieta hollywoodzka w porównaniu do innych sposobów żywienia kryterium – ilość kilokalorii nie jest zanadto surowa. Tymczasem potrawy powinny być małe i konsumowane cztery razy dziennie. Pamiętajmy o tym, iż nie wolno wychodzić poza dozwoloną liczbę kalorii więc postarajmy się tego uniknąć. Co nie można konsumować? Unikajmy zwłaszcza soli a także kawy. Wyrzućmy także z dietetycznego repertuaru mleko oraz jaja (na dwadzieścia jeden dni, ponieważ tak długo trwa ta „terapia”).

Skutki diety

Dieta hollywoodzka pozwoli nam na stracenie prawie siedmiu kilogramów w tylko trzy tygodnie. Naturalnie niektórzy są w stanie stracić mniej na wadze, inni przeciwnie zaś więcej. Po zastosowaniu zaprezentowanej diety może nastąpić efekt jo-jo, zatem warto pomyśleć o zastosowaniu jakiejś zrównoważonej diety po diecie hollywoodzkiej. Odpowiednim wyjściem jest dieta Atkinsa.

O czym należy jeszcze

wiedzieć O ile jesteś zaliczany do ludzi mających problemy ze zdrowiem, musisz przed przystąpieniem do diety zasięgnąć porady specjalisty, który oznajmi Ci czy zdołać przetrwać „hollywoodzki” tryb żywienia czy nie. Lepiej nie igrać z losem, bo może się okazać że dla przykład scharakteryzowana dieta nie dostarcza wszelkich substancji, jakie są niezbędne do codziennego funkcjonowania.

Przetrwanie diety cytrynowej

Dieta dla osób cierpiących na zespół jelita drażliwego

Skomentuj