zamknij
Zaskocz babcię i dziadka wyjątkowym prezentem!

Zaskocz babcię i dziadka wyjątkowym prezentem!

Kwiaty, czekoladki, a może witaminy – jaki prezent podarować babci i dziadkowi w dniu ich święta? A może coś bardziej oryginalnego, na przykład zabieg w Instytucie Wellness & Spa lub pełne relaksu popołudnie w basenach termalnych?

Najwyższa pora, by pomyśleć o niebanalnym upominku, który nie tylko wywoła uśmiech na twarzach bliskich, ale również korzystnie wpłynie na ich zdrowie i dobre samopoczucie. Wykażmy się kreatywnością i zaskoczmy dziadków wyjątkowym podarunkiem – biletem na prozdrowotny zabieg w Instytucie Wellness & Spa, kartą na zakup kosmetyków lub wejściówką na baseny termalne. Na przykład do Białki Tatrzańskiej.

Z myślą o Dniu Babci i Dziadka Terma Białka przygotowała e-karty upominkowe do wykorzystania na dowolne usługi (baseny, sauny, Instytut Wellness & SPA, zakup produktów kosmetycznych). W zależności od tego, jaką kwotę możemy przeznaczyć na prezent, do wyboru są karty o wartości 150, 200 lub 250 złotych.

– Wody termalne zawierają wiele prozdrowotnych składników, które sprzyjają regulacji ciśnienia krwi, pobudzają zdolności obronne organizmu i zmniejszają takie dolegliwości jak bóle stawów, często męczące naszych dziadków. E-karta upominkowa będzie idealnym połączeniem przyjemnego z pożytecznym! – przekonuje Joanna Łazarczyk, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Termy Białka.

Więcej informacji na www.termabialka.pl

Polscy lekarze wciąż sceptyczni wobec medycyny komplementarnej

Jak starość, to tylko pod fachową opieką

Skomentuj