zamknij

Japoński manicure

Znudził Ci się tradycyjny manicure?! Twoje paznokcie łamią się i mają nierówną powierzchnię?! Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Na polskim rynku kosmetycznym pojawiła się całkowita nowość P. Shine – czyli japoński manicure. Głównym celem stosowania tej metody jest wzmocnienie naszych naturalnych paznokci, nadając im przy tym połysk różowej perły.

Tego rodzaju manicure nadaje paznokciom blask i zasila je w składniki naturalne: witaminy A, E, H, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Ponadto, japoński manicure pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci i prowadzi do ich wzmocnienia. Jego dodatkową zaletą jest to, że zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki.

Jak to wygląda zabieg?
Główny zabieg polega na masażu płytki specjalną pastą, w której skład wchodzą wspomniane wcześniej witaminy i składniki mineralne. Głębokie warstwy keratynowe zostają pobudzone oraz odżywione poprzez ten specjalistyczny masaż płytki. Po wypolerowaniu paznokci pastą pozostają one delikatnie zaróżowione i zdrowe. Następnie na powierzchnię paznokci nakładany jest specjalny puder do paznokci. Jego zadaniem jest zabezpieczyć paznokieć przed utratą wartościowych składników, które zawierała pasta. W przypadku pominięcia tego kroku, wszystkie witaminy mogą zostać zbyt szybko wypłukane z powierzchni paznokci i cały zabieg pójdzie na marne.

Japoński manicure zalecany jest dla paznokci łamliwych, o nierównej powierzchni i rozdwajających się. Po zabiegu paznokcie stają się sprężyste i giętkie. Technika ta w swojej prostocie, naturalności i skuteczności odpowiednia jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Zabieg P. Shine wykonywany jest w dobrych salonach kosmetycznych. Zaleca się powtarzanie zabiegu co 3 tygodnie . Pomiędzy kolejnymi zabiegami możemy cieszyć się lśniącymi i zdrowo wyglądającymi paznokciami. Zabieg w salonie kosmetycznym kosztuje około 80 zł.

Otwarcie IQ MediSpa

Bezpieczne opalanie

Skomentuj