zamknij
Zapraszamy na Ogólnopolski Kongres Praw Pacjenta

Zapraszamy na Ogólnopolski Kongres Praw Pacjenta

Problem roszczeniowości Pacjenta w Polsce oraz świadomość swoich Praw to co raz częstsza problematyka, która pojawia się zarówno w kuluarach grup lekarskich i pielęgniarskich. Jest to także niejednokrotnie co raz bardziej złożony problem, powiązany z roszczeniowością i próbą dochodzenia swoich Praw.

Ogólnopolskie Forum Praw Pacjenta to czas i miejsce dla całej kadry – managerskiej, lekarskiej i pielęgniarskiej, gdzie grono prawników z najlepszych kancelarii przekaże kluczową wiedzę w zakresie problematyki Praw Pacjenta. Podczas tegorocznej edycji Konferencji porozmawiamy również o najtrudniejszych przypadkach oraz aspektach prawnych, jakie dotykają Polską służbę zdrowia. Już dzisiaj zapraszamy do zdobycia wiedzy, która niejednokrotnie może być dla Państwa receptą na sukces.

Podczas Kongresu nie zabraknie Prawa, nie zabraknie przykładów, nie zabraknie danych i statystyk, ale co najważniejsze! Nie zabraknie dialogu i rozmów oraz wysnucia wniosków na przyszłość.

Serdecznie zapraszamy w imieniu całego zespołu!

Tegoroczna edycja zostanie skierowana na dedykowane ścieżki z podziałem na następujące grupy odbiorców:

  • Kadra Lekarska i Stomatologiczna
  • Kadra Pielęgniarska
  • Kadra Zarządzająca
  • Medycyna Estetyczna, Kosmetologia Estetyczna
  • Pełnomocnicy ds. Praw Pacjenta
  • Wszystkie osoby zainteresowane tematyką Praw Pacjenta

Data:
15 października 2017r.
Miejsce: Warszawa, ul. Skalnicowa 21, Hotel DoubleTreeByHilton

Program.
Rejestracja.
Facebook.

Rośnie zapotrzebowanie na usługi lecznicze i relaksacyjne. Powstaje coraz więcej ośrodków SPA

Polskie szpitale onkologiczne coraz bardziej przyjazne pacjentom. Zamiast długiej hospitalizacji krótkie wizyty i nowoczesne formy terapii

Skomentuj