zamknij
Na rynku pojawiają się nowe metody oczyszczania twarzy w domu

Na rynku pojawiają się nowe metody oczyszczania twarzy w domu

Rynek kosmetyczny ma do zaoferowania całą gamę produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. Obecnie producenci kładą nacisk na kosmetyki oczyszczające twarz. Ponieważ gładka cera jest podstawą makijażu, w ofercie największych firm kosmetycznych znalazły się szczoteczki oczyszczające skórę twarzy czy specjalne ściereczki umożliwiające szybki i łatwy demakijaż oraz oczyszczające pory.

Elektryczna szczoteczka do oczyszczania twarzy jest wodoodporna i może być używana z innymi kosmetykami o właściwościach oczyszczających.

– Szczoteczka ta posiada dwie prędkości, ale również czasomierz. Ponieważ przypomina nam o zmianie miejsca partii twarzy, kiedy mamy zaprzestać oczyszczania. Szczoteczka zawiera różne głowice. Głowice do cery wrażliwej, do cery normalnej, ale również tłustej. Te głowice w bardzo perfekcyjny sposób oczyszczają twarz. Zostało udowodnione, że dziesięć razy lepiej oczyszcza twarz szczoteczka, aniżeli własne dłonie – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Paweł Borkowski wizażysta marki Douglas.

Podobne funkcje do szczoteczki oczyszczającej spełnia ściereczka do twarzy. Można ją stosować do demakijażu.

– Jest to produkt, który został stworzony z myślą o szybkim i skutecznym oczyszczeniu twarzy. Można go porównać do białej rękawicy, bo jest to ściereczka, która jest w kolorze białym. Ściereczkę charakteryzują dwa elementy. Pierwszy, to ściereczka mokra, kiedy ona jest bardzo miękka i właśnie w tym momencie oczyszczamy sobie twarz. Natomiast drugi element to jest ściereczka sucha, twarda jak kamień, przez co nie osadza się na niej żadna bakteria, co zapewnia nam na pewno perfekcyjne oczyszczanie twarzy i niemnożenie się bakterii na samej skórze – mówi Paweł Borkowski.

Wśród nowości na rynku kosmetycznym pojawiają się także stabilne linery, czyli gadżety pomagające wykonać perfekcyjną kreskę na powiece. Dostępne są także kreski na powieki w formie naklejek, co jest dużym ułatwieniem przy wymyślnych makijażach. Wśród akcesoriów znajdziemy także samoprzylepny lakier do paznokci, fabrycznie ozdobiony wzorkami.

Rośnie sprzedaż parafarmaceutyków. Zapaść na rynku leków refundowanych

Polacy wybierają nietypowe formy turystyki m.in. do slumsów oraz opuszczonych dzielnic

Skomentuj