zamknij
Sielpia ośrodek wypoczynkowy

Sielpia ośrodek wypoczynkowy

Propozycja wypoczynku nad wodą w drewnianych domkach campingowych. Sielpia Wielka (bo o niej mowa) w powiecie Koneckim na ślicznej Ziemi Świętokrzyskiej to doskonale nadające się miejsce na rodzinne wczasy i na spędzenie udanych rodzinnych wakacji.

Letnisko Sielpia zlokalizowane jest nad wodą, wśród pachnących żywicą lasów sosnowych. Nasze domki campingowe są komfortowe, drewniane i są zlokalizowane w odległości około dwieście pięćdziesiąt metrów od zalewu z Sielpińskiego z wypożyczalniami sprzętu wodnego i wydzielonymi miejscami do pływania pod nadzorem ratowników wodnych, są też kawiarnie, restauracje, parki linowe, kino letnie, wesołe miasteczko dla dzieci.Istnieje tutaj możliwość zwiedzenia unikatu na światową skalę – największego koła wodnego w Europie, które znajduje się w Muzeum Zagłębia Staropolskiego ( od strony ujścia zalewu).

Osoby lubiące aktywnie spędzać czas będą zadowolone z przebiegających przez Sielpię szlaków turystycznych doskonale nadające się do wypraw pieszych i rowerowych. Niebieski szlak turystyczny prowadzi z Pogorzał do Kuźniaków a szlak czerwony z rezerwatu przyrody Diabla Góra do miejscowości Łączna. Sielpia Wielka jest też punktem początkowym szlaków rowerowych (dookoła Końskich), oraz – zielonego szlaku rowerowego do Błotnicy.

Domki letniskowe naszego ośrodka są z możliwością zakwaterowania od czterech do sześciu osób. Domki posiadają: dwa pokoje, w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z ciepłą wodą (prysznic, wc). Na działce do dyspozycji turystów altany i grille. Możliwość parkowania pojazdów obok domków. Ośrodek położony w jest w odległości 10 km od miasta Końskie. Wokół są ścieżki rowerowe. Sielpia to idealne miejsce dla osób szukających wypoczynku w ciszy i spokoju i lubią bliskość natury. Sielpia Ośrodek Wypoczynkowy Regent domki proponuje od maja do października.

Źródło: Sielpia ośrodek wypoczynkowy– regent

Inverness – w poszukiwaniu nieznanego

Nawet połowa osób zakażonych wirusem HIV w Polsce może być tego nieświadoma

Skomentuj