zamknij
Dziś Narodowy Dzień Sportu. W programie treningi z gwiazdami, m.in. M. Czerkawskim czy M. Pudzianowskim

Dziś Narodowy Dzień Sportu. W programie treningi z gwiazdami, m.in. M. Czerkawskim czy M. Pudzianowskim

Dziś obchodzimy Narodowy Dzień Sportu. Z tej okazji w całej Polsce odbędą się setki darmowych treningów dla fanów sportu, którzy chcieliby się podszkolić pod okiem doświadczonych sportowców. Organizatorzy chcą zarazić aktywnością fizyczną jak najwięcej Polaków.

Narodowy Dzień Sportu będzie obchodzony w największych miastach Polski. Do projektu przystąpiły ośrodki sportu, kluby fitness, siłownie, szkoły tańca, jogi, sztuk walki, baseny i kluby sportowe. Jednym z ambasadorów Narodowego Dnia Sportu jest Mariusz Czerkawski. Dziś, na małym lodowisku na Torwarze poprowadzi treningi przygotowane z myślą o sportowcach amatorach.

– Dużo hokejowych rzeczy będzie się działo. Zaprosiłem do współpracy mojego przyjaciela Wojciecha Tkacza, też byłego reprezentanta, olimpijczyka, syna słynnego bramkarza Andrzeja Tkacza, który w 76′ powstrzymał Związek Radziecki w Katowicach. Będziemy starać się przybliżyć techniki jazdy na łyżwach, trzymania kija i nie tylko – powiedział Czerkawski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Uczestnicy Narodowego Dnia Sportu będą mogli również uczestniczyć w treningach prowadzonych m.in. przez Michała Żewłakowa, Macieja Szczęsnego, Mariusza Pudzianowskiego oraz Iwonę Guzowską. Nie wszystkie treningi są darmowe – zajęcia z Mariuszem Pudzianowskim kosztują 40 zł, a z Iwoną Guzowską i Mariuszem Czerkawskim po 20 zł.

Polskie miasta coraz bardziej przyjazne niewidomym

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Skomentuj