zamknij
Ewelina Nazarko-Ludwiczak ekspertem w programie promocji Polskiej Branży Medycznej za granicą

Ewelina Nazarko-Ludwiczak ekspertem w programie promocji Polskiej Branży Medycznej za granicą

Ewelina Nazarko-Ludwiczak, Healthcare&Life Director, została wybrana jako ekspert w dziedzinie komunikacji w ochronie zdrowia do udziału w programie Promocji Polskiej Branży Medycznej za granicą „ Poland – Your health destination”.

http://www.sxc.hu/Program współtworzony jest przez Ministerstwo Gospodarki RP oraz Polską Agencję Innowacji i Inwestycji Zagranicznych. Jest to pierwsza w Polsce inicjatywa wspierająca ekspansję zagraniczną firm świadczących usługi medyczne. W projekcie udział biorą polskie kliniki i uzdrowiska. W ramach współpracy Ewelina Nazarko-Ludwiczak poprowadzi szkolenia i warsztaty na temat najnowszych narzędzi PR wykorzystywanych w dziedzinie ochrony zdrowia.

„Z badania THINKTANK* wynika, że w ciągu najbliższych trzech do pięciu lat możemy być świadkami rosnącej fali ekspansji polskich firm na rynki zagraniczne. W tym procesie kluczowe będzie doradztwo oraz merytoryczne wsparcie tych firm. Cieszymy się, że nasi specjaliści mogą podzielić się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w pracy dla polskich i zagranicznych klientów i dzięki temu przyczynić się do zwiększenia ich konkurencyjności na zagranicznych rynkach” powiedziała Joanna Pruszyńska-Witkowska, prezes Headlines Porter Novelli”

Headlines Porter Novelli jest firmą, która od 16 lat w Polsce, a od 6 w globalnej sieci Porter Novelli, jest specjalistą w komunikacji. Naszą rolą jest zmiana opinii, decyzji, postrzegania i zachowań. Zajmujemy się identyfikacją właściwej „zmiany”, odkryciem czynnika, który ją wywoła i aktywuje. Nasze kampanie są naszą siłą i inspiracją dla nas, naszych klientów i ich marek. W naszej agencji pracuje dedykowany zespół specjalistów od komunikacji, z wykształceniem i wieloletnią praktyką w PR, podchodzący do projektów wielowątkowo, łącząc oryginalne i twórcze myślenie, by zmieniać percepcję, podnosić świadomość i budować wiarę. Nasi eksperci zostali wyróżnieni najbardziej prestiżowymi nagrodami branżowymi, takimi jak Protony i Złote Spinacze, w tegorocznej edycji za Projekt „Polka w ciąży” w prestiżowej kategorii „Kampania Edukacyjna”.

Nowelizacja ustawy o rynku farmaceutycznym już w przyszłym roku, zmiany ułatwią życie producentom i dostawcom leków

Muzułmańskie święto Eid al adha

Skomentuj