zamknij
Katowice: Spotkanie dla osób z problemem niepłodności

Katowice: Spotkanie dla osób z problemem niepłodności

Już 10 czerwca odbędzie się pierwsze spotkanie dla osób zmagających się z problemem niepłodności. W ramach grupy wsparcia na bezpłatną pomoc psychologa mogą liczyć kobiety starające się o dziecko, pary oraz małżeństwa. Organizatorem konsultacji jest Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum w Katowicach.

Przede wszystkim wsparcie psychiczne
Osobom zmagającym się z problemem niepłodności często towarzyszy uczucie niepewności siebie, nieakceptacja własnego ciała, napięte relacje z partnerem, a także wzajemne obarczanie się winą. Dlatego celem grupy wsparcia jest przede wszystkim udzielenie tym osobom wsparcia psychicznego. Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się akceptacji, radzenia sobie z problemem oraz poznają sposoby na rozładowanie stresu.

Z bezpłatnych konsultacji mogą skorzystać zarówno osoby dotknięte bezpłodnością, jak i te, które poddają się terapii leczenia niepłodności i zabiegowi in vitro. To okazja do wymiany doświadczeń oraz spotkania z osobami zmagającymi się z podobnym problemem.

Zapisz się do grupy wsparcia
Pierwsze spotkanie organizowane przez katowicką Klinikę Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum w Katowicach odbędzie się 10 czerwca o godz. 17.30 w kompleksie Opolska 22 w Katowicach (sala konferencyjna E11, piętro I). Zgłoszenia przyjmowane są do 9 czerwca mailowo: a.iskierka@gyncentrum.pl lub pod nr tel. 535 030 835.

Więcej: www.gyncentrum.pl

Rak Trzustki – cichy zabójca?

Kilka dni czekania na wizytę zamiast kilku miesięcy. Prywatne polisy ma tylko 700 tys. Polaków

Skomentuj