zamknij
Problem z prezentem? Podaruj piękny uśmiech!

Problem z prezentem? Podaruj piękny uśmiech!

Nie ma nic piękniejszego niż promienny uśmiech. Dzięki Bonom Prezentowym na zabiegi stomatologiczne w DeClinic możesz podarować go bliskim pod choinkę.

Znasz ten scenariusz? Co roku obiecujesz sobie, że prezenty pod choinkę wybierzesz na początku grudnia, a potem wychodzi jak zawsze – tydzień przed Świętami gorączkowo przedzierasz się przez tłum osób w centrum handlowym, rozglądając się „za czymś wyjątkowym”?W tym roku będzie łatwiej! Podaruj bliskim Bon Prezentowy na zabiegi stomatologiczne w DeClinic.

Jest elegancki, oryginalny i pokazuje Twoją troskę o zdrowie bliskich. Doskonale pasuje zarówno na prezent dla rodziców jak i dla drugiej połowy czy rzadko widywanej ciotki. Bon Prezentowy DeClinic dobierasz do potrzeb i oczekiwań określonej osoby, bo to od Ciebie zależy jego wartość i przeznaczenie. Wachlarz możliwości jest ogromy. Specjalistyczna klinika DeClinic jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie w Europie. Oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną – od nowoczesnej diagnostyki 3D, przez stomatologię estetyczną, implantologię, protetykę, aż po chirurgię szczękowo-twarzową. Spośród szerokiej gamy jej usług z pewnością wybierzesz te, którychpotrzebują Twoi bliscy, aby osiągnąć hollywoodzki uśmiech.

Wystarczy jedna wizyta, aby mieć niepowtarzalne prezenty dla całej rodziny – bez kolejek, tłumów i stresu. A ceny? W DeClinic usługi stomatologiczne na europejskim poziomie są dostępne w cenach dopasowanych do możliwości polskiego pacjenta.

Więcej informacji nt. Bonu Prezentowego oraz oferty DeClinic na stronie internetowej: www.declinic.pl.

Jaki kształt ma zdrowie?

Choroby serca dotyczą osób w każdym wieku

Skomentuj