zamknij
Zabiegi, które zatrzymują czas…

Zabiegi, które zatrzymują czas…

29 maja 20151175Views

Czy stojąc przed lustrem dostrzegasz zmiany na Twojej twarzy? Chcesz mieć wpływ na to jak wyglądasz? Spróbuj jednej z najskuteczniejszych metod, która przywróci Twojej skórze młodzieńczy blask i doda pewności siebie!

Bezoperacyjny lifting i odmłodzenie skóry wydawać się może niewykonalne. Jednak postęp technologiczny w dziedzinie walki z oznakami starzenia sprawił, że obecnie możliwa jest poprawa kondycji naszej skóry i jej odmłodzenie bez użycia skalpela. Pacjenci Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA mogą skorzystać m.in. z dwóch innowacyjnych zabiegów: EXILIS ELITE™ oraz TriLipo® MAXIMUS™ MED.

EXILIS ELITE™

Cieszący się ogromnym zainteresowaniem zabieg urządzeniem  EXILIS ELITE™  pozwala uzyskać spektakularne efekty na zdecydowanie wyższym poziomie zaawansowania i efektywności niż inne dostępne na rynku metody. Odmłodzenie twarzy poprzez EXILIS ELITE™  to nowatorska metoda, dzięki której efekty w postaci redukcji zmarszczek, tkanki tłuszczowej na podbródku, ujędrnienia oraz  wygładzenia skóry twarzy, szyi, dekoltu są imponujące. Dzięki technologii CRT (Collagen Refill Technology) efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

EXILIS ELITE™  łączy terapię ultradźwiękami i radiofrekwencję. Działanie technologii CRT polega na denaturyzacji włókien kolagenowych. Poprzez połączenie dwóch aktywnych energii następuje szybki proces rozdzielania włókien kolagenowych, oraz ich skrócenie, zwany remodelingiem kolagenu.  Już po pierwszym zabiegu widoczna jest poprawa elastyczności włókien kolagenowych, poprawa wyglądu, struktury i napięcia skóry oraz ubytek tkanki tłuszczowej. To jeden z niewielu bezinwazyjnych zabiegów, dzięki któremu możemy pozbyć się uciążliwej tkanki tłuszczowej na podbródku!

TriLipo® MAXIMUS™ MED

Urządzenie TriLipo® MAXIMUS™ MED to również innowacyjna, bezinwazyjna metoda, która działa na zasadzie technologii trójpolarnej fali radiowej Trilipo RF z dynamiczną aktywacją mięśni Trilipo DMA.

TriLipo® MAXIMUS™ MED to medyczne urządzenie, które dzięki zastosowanej technologii,  silnie oddziałuje na włókna kolagenowe. Ogrzanie skóry falą radiową powoduje obkurczenie włókien kolagenowych, który daje długotrwały efekt liftingu. Tak samo jak w przypadku EXILIS ELITE™ , efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Przede wszystkim zauważalne jest podniesienie owalu twarzy, podniesienie linii policzków, brwi, zmniejszenie bruzd nosowo- wargowych, redukcji drobnych zmarszczek, zmniejszenia porów skóry. Aktywna stymulacja mięśni potęguje ten efekt.

Każda z nas jest inna. Wraz z upływem lat różnice te są jeszcze bardziej widoczne. Wiele Pań już po 30 roku życia boryka się z problemem pojawiających się zmarszczek, czy opadających policzków. – mówi mgr kosmetolog Elżbieta Maryńczak z krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA. Zabiegi TriLipo® MAXIMUS™ MED i EXILIS ELITE™  to nowoczesne metody walki z upływającym czasem, które przywracają pewność siebie. Są nieinwazyjne, wystarczy więc kilka sesji, by przywrócić twarzy młodzieńcze rysy i promienny wygląd. – dodaje.

Jeśli nie wiesz, który z zabiegów będzie idealny dla Ciebie, skorzystaj z konsultacji w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA. Jeśli chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej na podbródku, poprawić owal twarzy oraz zredukować zmarszczki zabiegi   EXILIS ELITE™ i TriLipo® MAXIMUS™ MED są właśnie dla Ciebie!

Alergia czy przeziębienie? Jak odróżnić?

Podczas uprawiania sportu pamiętaj o ochronie stawów

Skomentuj