zamknij
Thermage® – ratunek dla zwiotczałej skóry

Thermage® – ratunek dla zwiotczałej skóry

Piękna słoneczna pogoda zachęca do eksponowania ciała, opalania i kąpieli. Niestety wiele z nas nie chce się na to odważyć, ponieważ spędzone mniej aktywnie chłodne miesiące roku sprawiły, że nasza skóra nie jest tak jędrna i gładka, jakbyśmy sobie tego życzyły. Na szczęście są zabiegi, dzięki którym szybko i skutecznie poradzimy sobie z tym problemem.

Efekty działania Thermage - twarz po 4 miesiącach fot. OPTOPOL Handlowy, mat. pras.Fale radiowe z pomocą skórze, która straciła jędrność

Długotrwały efekt napięcia i ujędrnienia skóry ciała i twarzy zapewnią nam zabiegi Thermage®. Jak działają? Bardzo prosto. Urządzenie Thermage® wysyła w głąb tkanki podskórnej i skóry właściwej fale radiowe, które głęboko i równomiernie nagrzewają skórę wiążąc w ten sposób istniejące włókna kolagenu i pobudzając produkcję nowych. Skóra staje się bardziej jędrna i napięta, poprawia się także jej barwa i koloryt. Co ważne, efekt ten staje się coraz wyraźniejszy z upływem kolejnych miesięcy, czasem nawet 12 po zabiegu i utrzymuje się przez długi okres czasu, nawet do 4 lat po zabiegu. Oznacza to, że dla jego uzyskania wystarczy tylko jeden zabieg!

Jeśli Twoim problemem jest brzuch i pośladki…

Thermage® poradzi sobie z nim szybko i skutecznie. Już po pojedynczym zabiegu zobaczysz, że skóra w tych miejscach jest bardziej napięta i jędrna, a co za tym idzie Twoje ciało jest lepiej ukształtowane. Thermage® polubisz dodatkowo za to, że zadziała także na skórę z cellulitem spłycając wgłębienia, a tym samym poprawiając jej strukturę.

Jeśli uważasz, że Twojej twarzy także przydałaby się lekka zmiana…

…efekt młodszego wyglądu bez interwencji chirurgicznej czy iniekcji zapewni Ci również zabieg Thermage®. Zestaw specjalnych końcówek zabiegowych Thermage® Face gwarantuje napięcie skóry podbródka, poprawę konturów brody i żuchwy, wygładzenie drobnych zmarszczek i linii wokół ust, oczu i na czole, redukcję worków pod oczami, napięcie i wygładzenie skóry powiek oraz w okolicy ust. Zyskasz nie tylko młodszy wygląd, ale także łatwiej podkreślisz go makijażem, który na gładszą i bardziej napiętą skórę nałożysz zdecydowanie łatwiej.

Pamiętaj, że po zabiegach Thermage® nie ma konieczności specjalnego postępowania ani unikania światła słonecznego, dlatego już bezpośrednio po wizycie w klinice czy gabinecie możesz powrócić do normalnej aktywności.

Jak widać, Thermage® to wygodna, sprawdzona i skuteczna technologia wygładzania i ujędrniania skóry, wykorzystywana zarówno do liftingu twarzy, jak i brzucha i pośladków. Zaufaj jej, by olśnić wszystkich, nie tylko na plaży!

Zabiegi z użyciem metody Thermage® dostępne są w renomowanych klinikach i gabinetach na terenie całego kraju, np. w bydgoskim Instytucie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, ośrodku ArtDerma Medical SPA w Markach i warszawskiej Klinice Ambroziak ESTEDERM, a także w Gabinecie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej oraz ośrodku MedTime w Poznaniu, gabinecie dr. Artura Markowskiego w Toruniu, Europejskim Instytucie Dermatologii Estetycznej, Laserowej i Kosmetyki Beauty Derm oraz Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej Viva-Derm w Warszawie oraz Centrum Dermatologii Estetycznej Derma-Puls we Wrocławiu.

Słuch współczesnych ludzi jest zagrożony!

Skuteczna redukcja cellulitu tylko z Cellulaze™

Skomentuj