zamknij
Skuteczna redukcja cellulitu tylko z Cellulaze™

Skuteczna redukcja cellulitu tylko z Cellulaze™

Cellulaze™ firmy Cynosure to urządzenie przeznaczone do przeprowadzania małoinwazyjnych zabiegów chirurgicznych w terapii cellulitu, które przynoszą potwierdzone i długofalowe efekty. Jego innowacyjny, ale jednocześnie prosty mechanizm wykorzystuje wiązkę światła lasera Nd:Yag o długości 1440 nm.

Redukcja cellulitu - efekt po 6 miesiącachDziałanie Cellulaze™ polega na termicznym nacinaniu zwłókniałych, zdeformowanych przegród i rozbijaniu grudek tłuszczu znajdujących się pod powierzchnią skóry. Zabieg Cellulaze™ skutkuje uruchomieniem produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu przegrody odbudowują się. Z kolei dzięki energii lasera dostarczanej do górnej warstwy tkanki podskórnej skóra staje się elastyczna, wygładzona i ujędrniona.

Potwierdzają to badania kliniczne. Wynika z nich, że już w 6 miesięcy po zabiegu Cellulaze™ sprężystość skóry wzrasta średnio o 32%*, a mierzona ultrasonografem gęstość o 22%. Warto podkreślić, że taka poprawa utrzymuje się co najmniej przez kolejnych 12 miesięcy. Nic dziwnego, że zadowolenie klientów badane rok po zabiegu sięga aż 92,5%**.

Cellulaze™ jest nowym urządzeniem w ofercie firmy OPTOPOL. W chwili obecnej z zabiegu można skorzystać w Klinice Ambroziak ESTEDERM w Warszawie. Szczegółowe informacje dotyczące Cellulaze™ oraz pozostałych urządzeń i sprzętu zabiegowego i diagnostycznego z oferty firmy OPTOPOL dostępne są na stronach internetowych dystrybutora: www.dermatologia.optopol.com.pl i www.optopol.com.pl

* badania Cynosure, dr Barry DiBernardo i dr Gordon Sasaki

** dr Barry DiBernardo, „Treatment of Cellulite with One Year Follow-up Using a 1440 nm Pulse Laser”, „Aesthetic Surgery Journal”, marzec 2011

Thermage® – ratunek dla zwiotczałej skóry

Dwa proste kroki do nienagannej sylwetki i pięknej skóry

Skomentuj