zamknij
Dwa proste kroki do nienagannej sylwetki i pięknej skóry

Dwa proste kroki do nienagannej sylwetki i pięknej skóry

Lato za pasem, a w talii kilka centymetrów za dużo? Nie jest jeszcze za późno, by pozbyć się ich w sposób nieinwazyjny, ale skuteczny. Już jeden zabieg CoolSculpting™ wystarczy, by zniknęła zbędna tkanka tłuszczowa, a wraz z nią uporczywe, niepoddające się dietom i ćwiczeniom fałdki.

fot. OPTOPOL Handlowy, materiały prasoweŻegnajcie uporczywe fałdki

Zabiegi CoolSculpting™ są absolutnie bezpieczne, ponieważ wykonuje się je innowacyjną metodą kriolipolizy, która poprzez kontrolowane chłodzenie eliminuje komórki tłuszczowe, nie naruszając przy tym innych tkanek, nie należy się więc obawiać uszkodzenia skóry wskutek jej nadmiernego schłodzenia. Zabiegi Coolsculpting są również niezwykle proste: urządzenie schładza komórki tłuszczowe tam, gdzie nagromadziło się ich zbyt dużo, powodując ich stopniowe obumieranie. Efekt widoczny jest w kolejnych tygodniach po zabiegu, kumuluje się po kolejnych powtórkach.

W zabiegach CoolSculpting istotna jest właściwa klasyfikacja pacjentów i plan zabiegowy, który powinien zarekomendować lekarz prowadzący. Pamiętać należy, iż zabieg przeznaczony jest dla osób, które chciałyby w bezpieczny i bezbolesny sposób poprawić wygląd swojej sylwetki, nie jest to jednak zabieg odchudzający.

Światło na poprawę wyglądu i stanu ogólnego skóry

Światło to metoda lecznicza wykorzystywana w medycynie od bardzo dawna. Przez wiele lat popadła prawie w zapomnienie, obecnie przeżywa prawdziwy renesans, dzięki szerokiemu spektrum zastosowań.

Lampy diodowe LED zastosowane w urządzeniu AntyAge wykorzystują różnego rodzaju światła (od niebieskiego, zielonego i czerwonego do podczerwieni) pozwalając poprawić wygląd skóry twarzy i ciała oraz zlikwidować drobne ich niedoskonałości. W spektrum zastosowań lamp LED znajduje się m.in. leczenie trądziku, rozstępów, blizn czy nawet żylaków. Poza tym lampy wykorzystywane są do zabiegów komplementarnych z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej takim, jak wypełniacze czy terapie laserowe. Warto zaufać tej metodzie leczenia, by skóra wyglądała młodziej i zdrowiej.

Spojrzenie w przyszłość

Jeśli doskonałe efekty obu opisanych wyżej zabiegów skłonią do głębszych i szerszych rozważań na temat możliwości medycyny estetycznej, warto skorzystać z urządzenia Vectra®, dzięki któremu można spojrzeć w przyszłość, by zobaczyć efekty przed wykonaniem zabiegów takich, jak np. plastyka twarzy czy piersi i wraz z lekarzem ocenić, czy spełnią wszystkie oczekiwania. Już po zabiegu Vectra® pozwoli na ocenę jego efektów.

W zakresie plastyki piersi Vectra® nie tylko oferuje wybór rodzaju implantów, ale także ich wielkości, kształtu, objętości i profilu. Po dokonaniu wyboru na dużym ekranie można obejrzeć wynik powiększenia piersi z uwzględnieniem ich podniesienia lub bez, co pozwoli podjąć decyzję dotyczącą zakresu zabiegu. Urządzenie oferuje także wizualizację sylwetki w ubraniu, co umożliwia ocenę spodziewanych efektów zabiegu w szerszej perspektywie.

Podobnie szerokie możliwości konsultacyjne Vectra® oferuje w zakresie plastyki twarzy. W trakcie jednej sesji lekarz jest w stanie pokazać nie tylko efekty pojedynczego zabiegu, ale także zabiegów uzupełniających, dzięki którym uzyskać można lepszy efekt wynikający, np. z jednoczesnej plastyki nosa, korekty podbródka oraz liftingu czy resurfacingu twarzy.

Skuteczna redukcja cellulitu tylko z Cellulaze™

Szczególne uprawnienia dla zasłużonych honorowych dawców krwi i przeszczepu, inwalidów wojennych i wojskowych oraz kombatantów

Skomentuj