zamknij
Innowacyjny zabieg odchudzający w krakowskim Osteomedzie

Innowacyjny zabieg odchudzający w krakowskim Osteomedzie

Od grudnia w Ośrodku Medycznym OSTEOMED dostępny jest innowacyjny zabieg odchudzający Zeltiq (CoolSculpting), polegający na zamrażaniu tkanki tłuszczowej. To długo oczekiwana technologia, która umożliwia skuteczne, nieinwazyjne zabiegi konturowania ciała. Idealnie nadaje się dla osób ze średnimi fałdkami tkanki tłuszczowej, niedającymi się łatwo usunąć za pomocą diety i ćwiczeń.

Zabieg Zeltiq (CoolSculpting) to nowy, nieinwazyjny zabieg odchudzający wykorzystujący zaawansowaną technologię chłodzenia. Tym, co wyróżnia go od innych podobnych metod, to wysoka efektywność przy jednoczesnej niewielkiej inwazyjności. Urządzenie precyzyjnie zamraża i redukuje tkankę tłuszczową w wybranych obszarach ciała, nie uszkadzając przy tym skóry oraz pozostałych tkanek. Zabieg jest bezpieczny i co ważne trwale usuwa zbędną tkankę tłuszczową, nie powodując tzw. efektu jo-jo.

Po wykonaniu zabiegu niemalże od razu można powrócić do normalnej aktywności. Idealnie nadaje się dla osób, które chcą pozbyć się miejscowo nagromadzonego tłuszczu np. w okolicy brzucha, bioder, ud (bryczesy) czy też pleców. Rezultaty zabiegu Zeltiq (CoolSculpting) nie są tak szybkie czy radykalne, jak rezultaty zabiegów inwazyjnych, takich jak liposukcja. Niemniej jednak w przypadku pacjentów, którzy chcą uniknąć bólu, ryzyka i czasu rekonwalescencji związanego z zabiegami chirurgicznymi, zabieg ten może być preferowany. Zabieg Zeltiq (CoolSculpting) jest liderem
na świecie wśród nieinwazyjnych metod redukcji tkanki tłuszczowej.

Zabieg z wykorzystaniem aparatu Zeltiq (CoolSculpting) jest przeznaczony do wykonywania w gabinetach medycznych specjalizujących się w zabiegach medycyny estetycznej. Od grudnia dostępny jest w krakowskim Ośrodku Medycznym OSTEOMED, ze specjalną świąteczną zniżką 30% za impuls.

Pozbądź się cellulitu – największej kobiecej zmory

Sauna najlepszy sposób na mroźną zimę

Skomentuj