zamknij
Polki dbają o wygląd i dobre samopoczucie

Polki dbają o wygląd i dobre samopoczucie

Jak wynika z badań przeprowadzonych niedawno na grupie kobiet w wieku od dwudziestu pięciu do pięćdziesięciu pięciu lat, Polki coraz więcej uwagi zwracają na swój wygląd.

Według osób prowadzących badanie, idealna sylwetka, odpowiedni makijaż czy też brak przebarwień na skórze oraz redukcja zmarszczek mają bezpośredni wpływ na samopoczucie kobiet. Nic więc dziwnego, że wiele pań decyduje się na poświęcenie swojego czasu i pieniędzy w celu poprawy swojego wyglądu, a tym samym również samopoczucia.

Opinie te potwierdzają także przedstawiciele salonu piękności Dermique, który feruje swoi klientom wysokiej jakości zabiegi kosmetyczne wykonywane przy pomocy markowych kosmetyków. Według danych tej firmy w ciągu ostatniego półrocza liczba osób zgłaszających się na masaż Kraków zwiększyła się o ponad dwadzieścia procent. W większości są to kobiety, które wybierają ten zabieg, by nie tylko odżywić swoją skórę czy poprawić krążenie, ale również by się zrelaksować. Jak twierdzi wiele klientek salonu kosmetycznego trwający kilkadziesiąt minut zabieg pozwala im oderwać się od codziennych problemów, wyrwać z codziennej gonitwy. To czas tylko dla siebie, który sprawia, że poprawia się nie tylko wygląd, ale również samopoczucie.

Według specjalistów regularne korzystanie z masażu nie tylko gwarantuje redukcję stresu czy poprawę humoru, ale także przynosi wiele innych korzyści, jak na przykład wspomniane już odżywienie skóry czy też redukcja cellulitu. W związku z tym zarówno lekarze jak i psychologowie radzą, by przynajmniej jedno popołudnie w miesiącu poświęcić na wizytę w profesjonalnym salonie masażu lub salonie kosmetycznym, który oferuje usługi doświadczonych masażystów. Jak przekonują specjaliści, obecnie w ofercie salonów piękności każdy znajdzie masaż dla siebie. Wybierać można pomiędzy masażami klasycznymi, jak i bardziej orientalnymi masażami czekoladą, kamieniami lub bambusowymi pałeczkami. Warto spróbować różnych typów masażu, by wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada.

Źródło: Dermique

Fot. materiały prasowe

Nieprawidłowy wynik testu PAPP-A – potwierdza się potem tylko u niewielkiej części pacjentek!

Odszkodowania za błędy medyczne – o czym warto wiedzieć?

Skomentuj