zamknij
Wybrano Tophotel SPA 2013

Wybrano Tophotel SPA 2013

W piątej edycji plebiscytu Tophotel 2013 zwycięski tytuł w kategorii SPA przypadł Hotelowi SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

fot. Hotel SPA Dr Irena Eris, materiały prasowePodczas uroczystej gali, która odbyła się w restauracji Warszawa Wschodnia na terenie warszawskiego Soho Factory, wręczono 18 zwycięzcom w poszczególnych kategoriach dyplomy i statuetki. Do plebiscytu wybrane zostały te hotele znajdujące się na portalu rezerwacyjnym hotele.pl, które uzyskały najlepsze opinie wśród swoich gości i przedsiębiorstw korzystających z obsługi w Netmedia Business Travel. Ideą konkursu jest wyróżnienie najlepszych obiektów, nowatorskich rozwiązań, ciekawych pomysłów oraz interesujących ofert.

Zwycięzców wyłoniono na podstawie wyników internetowego głosowania poprzez stronę tophotel.pl. – Otrzymanie tej nagrody jest dużym wyróżnieniem dla hotelu i potwierdzeniem, że goście doceniają bogatą ofertę oraz wysoką jakość oferowanych usług – mówi Katarzyna Szymkiewicz, konsultant PR Hoteli SPA Dr Irena Eris. – Warto też podkreślić , że jest to drugie zwycięstwo hotelu w tej kategorii. Poprzednie miało miejsce w 2008 roku.

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to jedyny pięciogwiazdkowy obiekt w województwie warmińsko-mazurskim. Ucieleśnia ideę SPA i jest synonimem luksusu oraz holistycznego dbania o samopoczucie psychiczne i kondycję fizyczną. Znajdujący się na terenie hotelu Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris stanowi serce obiektu. Składa się z 35 gabinetów zabiegowych i oferuje szereg nowoczesnych i innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała sygnowanych marką Dr Irena Eris, masaży, zabiegów wodnych, z zakresu medycyny estetycznej oraz usługi fryzjerskie. Do ulubionych miejsc gości należy również nowoczesne Centrum SPA z dużym basenem, kompleksem saun i jacuzzi, strefą relaksu oraz częścią fitness i studio cardio. Na uwagę zasługuje działająca tu pierwsza w Polsce restauracja slowfoodowa – Romantyczna. Hotel może się również poszczycić tytułem Superbrands 2013 i najwyższym certyfikatem jakości Premium Quality przyznanym przez niezależne Niemieckie Stowarzyszenie Wellness.

Eksperci z Uniwersytetu Jagiellońskiego: zakaz reklamy aptek jest niekonstytucyjny i sprzeczny z prawem UE

Dla serca – czekolada!

Skomentuj