zamknij

Konie i SPA

Usytuowanie mazurskiego Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie stwarza doskonałe warunki do uprawiania różnorodnych form aktywności, w tym także jazdy konnej. Dlatego hotel rozszerzył swoją ofertę o turnusy jeździeckie.

fot. Hotel SPA Dr Irena Eris, materiały prasoweKoń od wieków poruszał wyobraźnię twórców dzieł literackich, malarzy, fotografików i poetów. Dla człowieka był nie tylko zwierzęciem użytkowym, ale odgrywał też ogromną rolę w jego życiu i rozwoju. Dla wielu jego miłośników jest niekwestionowanym symbolem piękna i wolności.

Goście Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie mogą na co dzień obcować z tymi wspaniałymi zwierzętami, podczas turnusów jeździeckich o zróżnicowanym programie w zależności od poziomu umiejętności. Uczestnicy poznają podstawy jazdy konnej oraz zagadnienia związane z pracą z końmi. Osoby zaznajomione ze sztuką jeździecką, będą miały okazję do niezapomnianych przeżyć związanych z jazdą w terenie. Malownicze pagórki, leśne dukty, pachnące łąki stanowią niezwykłą scenerię dla terenowych wycieczek, które na długo pozostają w pamięci.

Turnusy składają się z trzech noclegów z pełnym wyżywieniem, dziesięciu godzin zajęć w tym sześciu jazdy pod okiem instruktora i 4 godzin teorii. Po zajęciach na gości czeka relaks w Centrum SPA z dwoma basenami, kompleksem saun i jacuzzi. Turnusy odbywają się w określonych terminach (pierwszy już 23 kwietnia), a szczegóły oferty są dostępne na stronie internetowej hotelu.

www.DrIrenaErisSPA.com

(Eko)logiczny wybór kosmetyków

5 sposobów na wiosenne przebudzenie

Skomentuj