zamknij

Kąpiele w winie

Wino bez wątpienia poprawia nastrój. Ale czy wiesz, że wino działa również jako kosmetyk? Teraz zamiast je pić, możesz się w nim kąpać. A jakie są efekty? Wyśmienite!

Jesteśmy globalną wioską

Pewne mody ogarniają obecnie cały świat. Nagle coś wynalezionego, odkrytego staje się modne na tyle, że szał ogarnia cały świat. Zawdzięcza się to bardzo szybkiemu obiegowi informacji.

Prawdziwa Winnica SPA w Polsce

W Polsce powstała pierwsza prawdziwa winnica SPA. Zabiegi z winem stosowane są w wielu gabinetach SPA, ale nie ma tam całego pakietu jaki oferuje pierwsza polska winnica SPA. Pierwsza polska winnica powstała w okolicach Brodnicy w osadzie Głęboczek. Założeniem tej placówki jest używanie produktów z wina i z winogron dodatkowo dochodzi jeszcze mikroklimat tej okolicy oraz miejscowe pokłady torfu o silnych właściwościach leczniczych.

Co to jest kołyska AlphalLounger?

Kołyska kojarzy się z dzieciństwem, jednak wspomniana wyżej kołyska to urządzenie jak najbardziej odpowiadająca dorosłym. Jest to urządzenie, w SPA winnica, dzięki której pacjent zostaje wprowadzony w stan głębokiego relaksu, nazywanego stanem Alfa. Daje to możliwość pełnej relaksacji i w zasadzie pomaga, by w pełni skorzystać z zabiegów SPA.

Dlaczego zabiegi z winem są takie skuteczne?

Kuracje SPA winnica są zawsze wykonywane z użyciem wina gronowego oraz produktów z winogron. Dlaczego winogrona są tak skuteczne w pielęgnacji ciała? Otóż, winogrona mają flawonoidy, które należą do przeciwutleniaczy, które niszczą wodne rodniki. Mają one również witaminy B i C oraz beta-karoten.

W skórkach znajduje się substancja o trudnej nazwie resveratrol o właściwościach i to bardzo silnych, pozwalających spalić tkankę tłuszczową i hamuje rozwój nowej. Każda część winogron ma zastosowanie w SPA winnicy i każda część ma swoje niepowtarzalne substancje, które dają super efekty w pielęgnacji. Oczywiście, w trakcie zabiegów pacjenci są częstowani winem przedniego gatunku.

Zespół cieśni nadgarstka

Mezoterapia – co nią leczyć

Skomentuj