zamknij
Wypoczynek wśród soli

Wypoczynek wśród soli

Spokój, intrygujące podziemne otoczenie, a do tego zdrowy mikroklimat. Można relaksować się w wygodnym fotelu i oglądać film, można przysiąść w czytelni z ciekawą książką, można zagrać na komputerze, można też po prostu spać. Znajdująca się na głębokości 125 m komora Słowackiego to nowoczesny kompleks wypoczynkowo-noclegowy, który oferuje swoim gościom wytchnienie od codzienności.

Do dyspozycji gości jest 48 miejsc noclegowych. Sen wśród soli w komorze Słowackiego to doskonała propozycja dla grup szkolnych. Podziemny nocleg sam w sobie jest atrakcją, ale można go połączyć jeszcze na przykład z podziemną dyskoteką albo zwiedzaniem trasy turystycznej. Zabytkowa wielicka kopalnia proponuje wiele ciekawych form spędzenia czasu – wśród soli każdy znajdzie coś dla siebie.

Wśród soli śnią się wyłącznie kolorowe sny – do dyspozycji gości jest 48 miejsc noclegowych. Wypoczynkowa część komory Słowackiego oferuje m.in. stanowiska multimedialne, gry komputerowe i zręcznościowe, DVD, są też wygodne fotele, a na antresoli czytelnia. W części wypoczynkowej kompleksu można urządzić podziemną dyskotekę.

Minimalna liczba osób w grupie korzystającej z podziemnego noclegu to 20, maksymalna zaś 48 (łącznie z opieką). Bilet ulgowy: 40 zł. Bilet normalny: 55 zł. Bezpłatny bilet przysługuje 1 opiekunowi na każde 10 dzieci. Istnieje możliwość skorzystania z restauracji w komorze Witolda Budryka (znajduje się w sąsiedztwie komory Słowackiego) – śniadanie, obiad czy kolacja na głębokości 125 m z pewnością będą smakowały wyjątkowo. Koszt wypożyczenia pościeli to 12 zł/os., kołdry – 5 zł/os. Prysznic w cenie noclegu.

Noc w komorze Słowackiego może być znakomitym odpoczynkiem po pełnej atrakcji wędrówce solnym szlakiem. Wśród propozycji są bowiem pakiety łączące różne formy zwiedzania z podziemnym noclegiem.

Na ochłodę kopalnia!

Kopalnia Soli Wieliczka – kup bilet on-line

Skomentuj