zamknij
Bezpłatne wycieczki Magicznym Szlakiem Ducha Gór

Bezpłatne wycieczki Magicznym Szlakiem Ducha Gór

Zapraszamy na wspólne wędrówki Magicznym Szlakiem Ducha Gór! W każdy poniedziałek lipca i sierpnia będą odbywać się bezpłatne wycieczki po królestwie Karkonosza. Warto wziąć w nich udział ponieważ wędrówki Szlakiem Ducha Gór to świetna zabawa dla całych rodzin.

To gra terenowa, szlak turystyczny, zabawa, historia, przyroda w jednym. W najbardziej interesujących punktach szlaku znajdują się granitowe głazy zawierające tajemnicze hologramy. W wędrówce pomoże „Księga Skarbów” zawierająca „Przewodnik Magiczny Szlak Ducha Gór”, notes i ołówek do odrysowania hologramów (do nabycia w punkcie Informacji Turystycznej- koszt 9 zł).

Kto odwiedzi wszystkie punkty i odwzoruje wszystkie hologramy w notesie z Księgi Skarbów” otrzyma pamiątkowy certyfikat „Odkrywcy Magicznej Szklarskiej Poręby” oraz gadżet.

UWAGA
Oferta skierowana jest wyłącznie dla turystów indywidualnych. Zapisy na wycieczkę do niedzieli do godziny 12:00 w biurze Informacji Turystycznej (ul. Jedności Narodowej 1a) osobiście lub telefonicznie pod nr 75 75 47 740.

Limit do 50 osób.

Bezpieczeństwo nad wodą, czyli o czym należy pamiętać podczas wakacyjnych podróży!

€?Wakacje pod żaglami” – aktywna forma wypoczynku dla najmłodszych!

Skomentuj