zamknij

Antalya na spokojnie

Antalya leży w południowo-zachodniej Turcji. To największa miejscowość na całej Riwierze Tureckiej. Niemalże przez cały rok pogoda jest odpowiednia, aby spędzać tu wakacje, a urlop poza sezonem w Antalyi może być dużo atrakcyjniejszy niż w miesiącach letnich. To z uwagi na prosty fakt będzie więcej miejsca.

Choć czyste piaszczyste plaże Antalyi są dłuuugie, miło znaleźć sobie na nich swój intymny kącik. W sezonie jest to niemożliwe, wówczas ściąga tu nawet do 2 mln turystów! Zwiedzanie tureckiego wybrzeża Morza Śródziemnego poza miesiącami szczytu ma jeszcze jedną niebagatelną zaletę: promocje.

W serwisie HostelsClub.com już od 1 listopada br. aż do końca kwietnia
2012 można zarezerwować noclegi w hotelu hotelu Ӧzmen na bardzo korzystnych warunkach. Sam pensjonat jest uroczo położony 5 minut piechotą od centrum miasta, dysponuje ślicznym tarasem na dachu i widokiem na morze. Można się tu zasiedzieć. Choć nie siedzenie na tarasie będzie główną atrakcją naszych wakacji w Antalyi.

Poza wszystkimi plażowymi przyjemnościami mamy tu jeszcze miejsca, które zainteresują miłośników historii, lub czułych na widok bardzo starych murów – wielu z nas egzotyczne zabytki po prostu wzruszają. Najsłynniejsze to minaret Yivli (pozostałość po meczecie funkcjonującym jeszcze w trzynastym wieku), a także Brama Hadriana pochodząca z II wieku p.n.e. Duże wrażenie na przyjezdnych robią wodospady Duden, które wpadają do morza z wysokości tworząc wspaniały widok – bez względu na porę roku.

HostelsClub.com zaprasza do hotelu Ӧzmen oraz do innych partnerskich hoteli i hosteli w Turcji.

Marchwianki do lamusa – czyli jak właściwie odżywiać dziecko w trakcie biegunki

Zima pod Tatrami

Skomentuj