zamknij
Relaksacyjne centrum Łodzi „Na Gdańskiej”

Relaksacyjne centrum Łodzi „Na Gdańskiej”

Na mapie Łodzi pojawiło się nowe miejsce, w którym można zarówno doskonalić się fizycznie, jak i rozwijać swój potencjał osobisty. Centrum Naturoterapii i Relaksu „Na Gdańskiej” zostało założone z myślą o osobach, które poszukują wewnętrznej harmonii, pragną zrelaksować się i uwolnić od trosk dnia codziennego. Służą temu organizowane tu cykliczne zajęcia, warsztaty, a także zabiegi. „Na Gdańskiej” to interesujące miejsce również dla seniorów, dla których przygotowano specjalną ofertę.

Centrum Naturoterapii i Relaksu „Na Gdańskiej” prezentuje holistyczne podejście do człowieka, jego zdrowia i rozwoju. Na bogatą ofertę Centrum składają się: cykliczne zajęcia ruchowe (hatha joga dla początkujących i zaawansowanych, joga kundalini, sri sri joga), zajęcia relaksacyjne (teatr improwizacji jako droga do siebie, misterium ciała) i taneczne (tango, taniec z pazurem) oraz warsztaty. Miejsce to odwiedzają nie tylko osoby zaawansowane w danej dziedzinie, ale także zupełni nowicjusze, stawiający pierwsze kroki pod okiem doświadczonych nauczycieli. Dodatkowo Centrum przygotowało zajęcia dla seniorów. Mogą oni uczestniczyć w terapii tańcem i ruchem, tai chi, sri sri jodze i jodze kundalini, które zostały dostosowane do kondycji i potrzeb osób będących w kwiecie wieku. Specjalnie dla nich został stworzony pakiet Aktywny Senior. – W Centrum spotykają się osoby zainteresowane rozwojem osobistym, otwarte na innych ludzi, o podobnym spojrzeniu na otaczającą ich rzeczywistość. Dobrze będą się tu czuły także osoby, które szukają wyciszenia i chwili wytchnienia od codziennych wyzwań. Największym powodzeniem cieszą się zajęcia cykliczne. Każde spotkanie jest inne, ponieważ poszczególne grupy narzucają swój indywidualny rytm i tworzą unikalny nastrój – mówi Elżbieta Barska, bioenergoterapeutka prowadząca Centrum Naturoterapii i Relaksu „Na Gdańskiej”.

„Na Gdańskiej” to nie tylko centrum, w którym można zgłębiać tajniki jogi. Osoby, które cierpią z powodu różnorodnych dolegliwości znajdą tu wykwalifikowaną pomoc. Centrum specjalizuje się między innymi w zabiegach bioenergoterapeutycznych, które pozwalają na odblokowanie kanałów energetycznych, przywracając równowagę organizmowi. Bioenergoterapia wspomaga także zwalczanie chorób w trakcie leczenia konwencjonalnego.

W Centrum „Na Gdańskiej” można skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów terapeutycznych, relaksacyjnych i energetycznych. W ofercie znajdują się masaże twarzy i ciała, m.in. masaż ajurwedyjski, czy polinezyjski masaż oranui, konchowanie uszu, refleksoterapia twarzy i stóp, a także konsultacje żywieniowe.

Prowadzącymi weekendowe warsztaty „Na Gdańskiej” są osoby, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. 3 i 4 grudnia Centrum odwiedzi Irena Polkowska-Rutenberg, trenerka Radykalnego Wybaczania. 82-latka odwiedza Polskę tylko raz w roku. W Łodzi poprowadzi jedyne warsztaty pt. „Radykalne Wybaczanie Plus”, które pomogą uczestnikom uwolnić się z roli ofiary i zmienić postrzeganie doznanych w życiu krzywd. Główne cele spotkań to ponowne pokochanie życia i odnalezienie życiowej pasji. Warsztaty poprzedzi wykład otwarty, który odbędzie się 2 grudnia w herbaciarni Centrum.

W Centrum „Na Gdańskiej” panuje gościnna, domowa atmosfera. Kameralne wnętrza zachęcają do spotkań ze znajomymi przy kawie czy herbacie oraz uczestnictwa w ciekawych wykładach. Ciepła kolorystyka, miękkie dywany i zapach kadzideł sprzyjają odprężeniu
i relaksowi po wyczerpującym dniu.

Centrum Naturoterapii i Relaksu „Na Gdańskiej”:

  • oferuje szeroką gamę zajęć, w tym między innymi: hatha jogę, jogę kundalini, tai chi imperial yang, taniec z pazurem, tango
  • świadczy zabiegi: bioenergoterapeutyczne, konchowania i świecowania uszu, masaży, refleksoterapii, EFT (łączące psychoterapię i akupresurę), a także porady żywieniowe
  • prowadzi warsztaty weekendowe
  • oferuje zajęcia dla każdej grupy wiekowej
  • posiada specjalną ofertę dla Aktywnych Seniorów
  • jest miejscem nauki różnych technik medytacji, np. medytacji dynamicznej OSHO
  • organizuje otwarte wykłady
  • organizuje wyjątkowe imprezy, np. Andrzejki, Sylwestra, celebracje
  • jest miejscem, w którym nauczyciele są doświadczonymi instruktorami
  • mieści się przy ul. Gdańskiej 81 w Łodzi

Chorobliwa zazdrość alkoholika – zespół Otella

Tłuszcze roślinne wolne od cholesterolu

Skomentuj