zamknij
Vectus – moc nowoczesnej epilacji

Vectus – moc nowoczesnej epilacji

Technologia idzie do przodu, a w przypadku medycyny estetycznej rozwija się bardzo dynamicznie. Prawdziwym odkryciem tego roku jest innowacyjny laser, który zrewolucjonizował pojęcie epilacji. Panie i Panowie, przed Wami – Vectus!

http://www.sxc.hu/Dotychczas najbardziej znanym na świecie laserem służącym epilacji był Light Sheer. Urządzenie cieszyło się dużą skutecznością, ale wymagało też znacznej cierpliwości od pacjentów. Ze względu na małą głowicę lasera, działaniu poddawane były niewielkie obszary skóry (ok 1 cm kw.). To zaś oznaczało długi czas wykonywania zabiegu. Godny następca Light Sheer, czyli Laser Diodowy VECTUS™ posiada dużą głowicę, działającą na znaczny obszar skóry. Szybkość pracy lasera i zwiększona końcówka zabiegowa sprawiają, że przykładowo – usunięcie owłosienia z pleców mężczyzny trwa ok. trzy minuty! To skraca czas zabiegu o 80%! Oszczędność czasu trwania zabiegu przekłada się na niższą cenę zabiegu. Wszystkie te parametry sprawiają, że Vectus to najnowocześniejszy, najszybszy i zarazem najmocniejszy systemem do depilacji laserowej na świecie.

Vectus – szybki i bezpieczny
Epilacja jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, dla których tradycyjna depilacja jest uciążliwa, wywołuje reakcje alergiczne, czy wrastanie włosów i może prowadzić do zapalenia mieszków włosowych. Wykonując epilację przy pomocy lasera Vectus możemy trwale usunąć owłosienie z wybranej partii ciała. Wystarczą 4-5 zabiegi w odpowiednim odstępie czasu. Warto również podkreślić, że laser Vectus jako jedyny na świecie wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. Dzięki niemu system samodzielnie dobiera bezpieczne i skuteczne dla danego pacjenta parametry zabiegu. Wyklucza to możliwość poparzenia skóry lub niską skuteczność. Co więcej, urządzenie ma wbudowany system chłodzenia. Skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła – dzięki czemu zabieg jest bezbolesny.

http://www.sxc.hu/Vectus we Wrocławiu
– Podążając za nowoczesnymi, sprawdzonymi i skutecznymi rozwiązaniami oraz kierując się oczekiwaniami pacjentów zakupiliśmy laser Vectus. Jestem przekonana, że będzie cieszył się dużą popularnością. Biorąc pod uwagę duże tempo życia, nieustanny brak czasu, przy jednoczesnej trosce o nasz wygląd i komfort psychiczny pacjentów, zabieg przy użyciu tego lasera będzie optymalnym rozwiązaniem. – podsumowuje dr n. med. Ewa Kaniowska z Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej Derma Puls.

Więcej informacji na www.derma-puls.com.pl

Skóra skąpana w słońu – opalaj się bezpiecznie!

Trwają prace nad regulacją zasad wykonywania testów genetycznych

Skomentuj