zamknij
Hotele Spa Dr Irena Eris dołączyły do kolekcji Luxury Spas 2014

Hotele Spa Dr Irena Eris dołączyły do kolekcji Luxury Spas 2014

National Geographic Traveller po raz pierwszy opracował album The Collection – Luxury Spas 2014, w którym znalazły się najlepsze Spa z całego świata.

W The Collection – Luxury Spas 2014 znajdziemy najlepsze hotele i ośrodki z całego świata – Afryki i Środkowego Wschodu, Ameryki i Karaibów, Azji, Australii, Europy oraz regionu Oceanu Indyjskiego. Polskę reprezentują Hotele SPA Dr Irena Eris (Wzgórza Dylewskie i Krynica Zdrój).

Zdaniem Jo Gardner, redaktor naczelnej wydawnictwa – nie ważne jest czy chodzi o małe ekologiczne spa w Amazonii z jedną salą zabiegową, czy o rozległy ośrodek w Tajlandii z czterem piętrami przeznaczonych do odnowy biologicznej, lecz o przedstawienie tych obiektów, które oferują luksusowe warunki zapewniające pełną odnowę biologiczną i realizują ideę spa.

Jak przystało na wydawnictwo National Geographic Traveller najlepsze, światowe uzdrowiska zostały przedstawione na bardzo wysokim poziomie edytorskim, za pomocą znakomitych fotografii i wyrazistych opisów, które zachęcają do bliskich i dalekich podróży spa. Publikacja jest skierowana do osób aktywnych, dla których wyjazdy do spa są stylem życia i połączeniem ciekawych podróży z dbałością o zdrowie ciała i zmysłów.

Hotele SPA Dr Irena Eris (Wzgórza Dylewskie i Krynica Zdrój) od lat tworzą czołówkę najlepszych spa w Polsce. Są członkiem międzynarodowej organizacji International SPA Association oraz posiadają najwyższy certyfikat jakości Premium Quality od niezależnego Niemieckiego Stowarzyszenia Wellness. W ostatnich latach otrzymują regularnie nagrodę Travellers’ Choice od największego na świcie opiniotwórczego portalu turystycznego TripAdvisor. Jeszcze w tym roku do grupy Hotele Spa Dr Irena Eris dołączy trzeci, pięciogwiazdkowy hotel w Polanicy-Zdroju.

Dla kogo odszkodowania powypadkowe?

4 rzeczy o których powinieneś pamiętać przed wyjazdem na narty

Skomentuj