zamknij
Trivagin żel – „must have” kobiecej apteczki

Trivagin żel – „must have” kobiecej apteczki

Antyświądowy żel Trivagin ma wszystkie zalety, których oczekujesz od dobrego kosmetyku – szybko się wchłania i nie brudzi bielizny. Mały, podręczny i szybko działający – natychmiast po naniesieniu zmniejsza odczuwanie świądu oraz podrażnień zewnętrznych miejsc intymnych.

Intymne podrażnienia – każda z nas próbuje się jakoś z nimi uporać. Swędzenie i pieczenie to najczęstsza kobieca dolegliwość. Czasem wystarczy naprawdę niewiele by wystąpiły lub nawracały – może je spowodować zmiana wody, zmiana rodzaju bielizny lub też otarcie delikatnego naskórka.

Trivagin żel przeniesie ulgę zanim udasz się do ginekologa

Nie warto się łudzić, że skutecznym sposobem na świąd jest używanie antybakteryjnego płynu do higieny intymnej. Błyskawiczną ulgę przyniesie antyświądowy żel Trivagin. To dermo kosmetyk opracowany specjalnie do pielęgnacji skóry zewnętrznych okolic intymnych. Unikalny produkt ze względu na nowoczesne składniki zapewniające odzyskanie intymnego komfortu.

– „Polecam żel Trivagin jako must have każdej kobiecej apteczki. Trivagin zawiera nowoczesne składniki, które natychmiast redukując świąd i podrażnienie. Żel ten został wzbogacony o dobroczynny dla intymnej flory prebiotyk oraz cenny kwas hialuronowy, który działa nawilżająco na podrażnione okolice intymne.” – mówi Agata Chodakowska, Group Brand Manager.

Warto pamiętać, że żel Trivagin to dermo kosmetyk, który służy do pielęgnacji wrażliwej skóry okolic intymnych, jednak nie zastępuje leczenia. Można go stosować w pierwszym etapie odczuwania świądu, jak również podczas leczenia oraz przy powtarzających się stanach zapalnych pochwy, kiedy bardzo ważna jest odpowiednia higiena i pielęgnacja zewnętrznych okolic intymnych.

Ćwiczenia lekarstwem na jesienną chandrę

Skuteczna dieta bez wyrzeczeń

Skomentuj