zamknij
Trivagin kapsułki – suplement dla kobiet po antybiotykoterapii

Trivagin kapsułki – suplement dla kobiet po antybiotykoterapii

Kwaśny – smak, deszcz, dowcip – nie zawsze są mile widziane. Odwrotnie jest z układem pokarmowym i moczowo – płciowym. Tu kwaśne środowisko jest naturalnym stanem zapewniającym prawidłowe działanie organizmu. Warto o tym pamiętać po zimowej kuracji antybiotykami.

Skutki kuracji antybiotykami to dla organizmu bilans plusów i minusów. Wśród tych ostatnich istotne są zmiany w naturalnej florze bakteryjnej. Drobnoustroje składające się na fizjologiczną mikroflorę człowieka odpowiadają za funkcjonowanie organizmu. W ogromnych ilościach naturalnie bytują w drogach oddechowych, układzie pokarmowym, na skórze, a u kobiet – w pochwie.

Doustne bakterie kwasu mlekowego dla kobiet
Antybiotyki zabijając bakterie chorobotwórcze, zaburzają równowagę we florze bakteryjnej, która potrzebuje więcej czasu na regenerację. Skutki uboczne po antybiotykach mogą powodować dyskomfort odczuwalny zwłaszcza przez panie. Dlatego warto uzupełniać bakterie kwasu mlekowego, ponieważ odpowiadają one za utrzymanie prawidłowego, kwaśnego środowiska pochwy.

– „Trivagin kapsułki to nowoczesny suplement dla kobiet, które w trakcie lub po antybiotykoterapii szukają przyjaznej osłony. Trivagin pomoże w uzupełnianiu diety bakteriami kwasu mlekowego.– mówi Agata Chodakowska, Group Brand Manager.

Trivagin dostarcza bakterie kwasu mlekowego drogą doustną, co jest wygodne i chętnie wybierane przez kobiety.

4 rzeczy o których powinieneś pamiętać przed wyjazdem na narty

Podjadamy na potęgę

Skomentuj