zamknij
Skuteczny sposób na opryszczkę

Skuteczny sposób na opryszczkę

Luty to miesiąc należący do zakochanych. W tym czasie chcemy wyglądać atrakcyjnie dla siebie i swoich partnerów, jednak często na przeszkodzie staje nam opryszczka. Idealne rozwiązanie tej sytuacji stanowią Plastry DermaPlastŸ Hydro, które pozwalają dyskretnie i skutecznie pozbyć się tego drażniącego problemu.

Dzień św. Walentego z roku na rok zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Jak pokazują badania, 74% Polaków przyznaje, że podoba im się ten anglosaski zwyczaj. Idealnym zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia jest wspólne spędzenie czasu z ukochaną osobą, np. na randce bądź w domowym zaciszu. Jednak zazwyczaj w sytuacji, w której zależy nam, aby wszystko układało się idealnie i zgodnie z planem, nic nie dzieje się tak, jakbyśmy tego chcieli.

Podczas przygotowań do spotkania, problemy piętrzą się szczególnie przed paniami. Wśród przeciwności, z jakimi kobietom może przyjść się zmierzyć na drodze do atrakcyjnego wyglądu często pojawia się opryszczka. Istnieje dużo domowych sposobów, które pozwalają zapomnieć o tym irytującym problemie, jednak ich działanie jest zwykle chwilowe. Warto więc sięgnąć po broń, która zapewni jednocześnie skuteczne, jak i dyskretne leczenie objawów opryszczki plastry na opryszczkę DermaPlast® Hydro firmy PAUL HARTMANN Polska.

Miękka warstwa hydrokoloidowa plastrów na opryszczkę DermaPlast® Hydro zaczyna działać już w chwili ich nałożenia na zmienione wirusem miejsce. Ergonomiczny, owalny kształt plastrów sprawia, że idealnie dopasowują się one do warg i dyskretnie zakrywają opryszczkę. Plastry przyspieszają gojenie się krostki oraz zabezpieczają przed powstawaniem blizn, jednocześnie redukując bolesność opryszczki i zmniejszając uczucie dyskomfortu. Plastry DermaPlast® Hydro wyróżnia także opakowanie, w którym znajduje się lusterko oraz pęsetka zapewniająca higieniczną zmianę plastra niezależnie od sytuacji.

Zakochaj się w Dubaju w Walentynki

Napady agresji czy stany lękowe u dzieci spowalniają ich rozwój emocjonalny i społeczny

Skomentuj