zamknij
Na łzawiące oczy zimą – krople nawilżające Dexoftyal MD

Na łzawiące oczy zimą – krople nawilżające Dexoftyal MD

Praca przed komputerem, a potem wyjście na zimny wiatr i mroźne powietrze sprawiają, że oczy reagują podrażnieniami. Dlatego pomadka do ust i krem ochronny to nie wszystko, co warto mieć w torebce. Codzienne stosowanie nawilżająco regenerujących kropli pomoże oczom przetrwać zimę.

Oczy, jak całe ciało, reagują na zmianę warunków przy wyjściu na dwór. Częstymi objawami są zaczerwienienie, łzawienie, pieczenie i suchość oka.

Dobrze wybrane krople do oczu na zimę będą ukojeniem i złagodzą te objawy. Pomogą w zachowaniu na całej powierzchni oka filmu łzowego zapewniającego naturalną ochronę. Zimą brak prawidłowego filmu łzowego skutkuje zwiększoną wrażliwością oczu na wiatr i mróz i powoduje odruchowe, nadmierne łzawienie.

Dobre krople do oczu powinny również zapewnić nawilżenie. Takie funkcje spełniają preparaty innowacyjnej, polskiej firmy Ofta – nawilżająco – regenerujące krople do oczu Dexoftyal MD oraz Dexoftyal UD. Oba preparaty są odpowiednie dla osób noszących szkła kontaktowe, są dobrze tolerowane i mogą być stosowane dla codziennej ochrony oczu zimą.

– Do zimowej ochrony oczu polecam krople do oczu Dexoftyal MD oraz Dexoftyal UD. Oba preparaty mają działanie nawilżająco – regenerujące, są odpowiednie dla osób noszących szkła kontaktowe i dobrze tolerowane. Mogą być bezpiecznie stosowane w codziennej pielęgnacji oczu.” – mówi dr n. med. Maciej Osęka, Prezes firmy Ofta sp. z o.o.

Dexoftyal MD łagodzi podrażnienia oczu
Dexoftyal MD to krople w tradycyjnym aplikatorze, które dzięki składnikowi HydraFlex w szczególności pomogą zadbać o ochronę i nawilżenie powierzchni oka, np. przed wysuszającym działaniem wiatru.

Natomiast Dexoftyal UD to krople z nowoczesną formułą w jednodawkowym opakowaniu z nawilżającym kwasem hialuronowym. Idealne do codziennej pielęgnacji, ze względu na wygodne, małe opakowanie zmieszczą się nawet w mini kosmetyczce.

Zabłyśnij uśmiechem w Nowym Roku

Nowatorska metoda leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów kolanowych umożliwia szybki powrót do pełnej aktywności

Skomentuj