zamknij
ING Życie zaprasza na badania mammograficzne

ING Życie zaprasza na badania mammograficzne

ING Życie w ramach działań promujących profilaktykę nowotworową, zaprasza kobiety na bezpłatne badania mammograficzne. Specjalny mammobus pojawi się w miasteczkach zdrowia organizowanych podczas letnich pikników Radia Złote Przeboje.

http://www.sxc.hu/ING Życie w ramach działań promujących profilaktykę nowotworową zostało partnerem miasteczka zdrowia organizowanego w trakcie letnich pikników Radia Złote Przeboje. Podczas koncertów każdy będzie mógł sprawdzić stan swojego zdrowia, a kobiety wykonać bezpłatne badanie mammograficzne. Specjalny mammobus będzie otwarty w godzinach 10:00-18:00 każdego dnia pikniku. Panie zainteresowane wcześniejszą rejestracją mogą zapisać się na badanie dzwoniąc pod numer telefonu 517 544 004.

ING Życie od roku angażuje się w akcje mające na celu promowanie profilaktyki nowotworowej, zwłaszcza takie które w pozytywny sposób zachęcają Polaków do dbania o własne zdrowie i życie. Letnie Pikniki Radia Złote Przeboje łączą zabawę ze szczytnym celem, jakim jest wykonanie badań profilaktycznych – mówi Marta Maszewska-Danielewicz, Dyrektor ds. Komunikacji z Klientem w ING Życie. W wakacje mamy zdecydowanie więcej czasu na zadbanie o siebie i swoją rodzinę, dlatego wykorzystując wakacyjną atmosferę zachęcamy, aby zadbać o to, co najważniejsze czyli o swoje zdrowie.

Miasteczka zdrowia oraz koncerty zostaną zorganizowane w Kamieniu Pomorskim (13.07) Kudowie Zdrój (20.07), Wejherowie (27.07), Kętach (3.08), Nowym Sączu (10.08), Środzie Wielkopolskiej (15.08) i Częstochowie (24.08). Podczas pikników odbędą się liczne konkursy, zabawy oraz koncerty takich gwiazd jak: . Zakopower, Lady Pank, Kombi, Dżem, czy Kasa Kowalska.

Polacy na zagraniczne wakacje coraz częściej wyjeżdżają samolotem na własną rękę, a nie z biurem podróży

Na basen z niemowlakiem

Skomentuj