zamknij
Dlaczego nie masz już siły na nic?

Dlaczego nie masz już siły na nic?

Mało śpisz, szybko żyjesz, dużo pracujesz, byle jak jesz. Przemęczenie daje znać o sobie coraz silniej. Wyczerpania nie zmniejsza nawet długi odpoczynek. To może być CSF !

http://www.sxc.hu/CSFSyndrom chronicznego zmęczenia został pierwszy raz zdiagnozowany w małym mieście w stanie Newada w USA. Na początku dotknięci chorobą stali się przedmiotem dowcipów. Silne zmęczenie i bóle mięśni nękające młodych ludzi były powodem kpin, aż do czasu, kiedy 10 lat później ta epidemia opanowała cały świat. Obecnie szacuje się, że na świecie liczba chorych dochodzi do 100 mln.

Wygląda na to, że odczuwamy działanie skutków naszego postępu cywilizacyjnego: zatrucia środowiska, modyfikowanej genetycznie żywności czy zmutowanych wirusów i bakterii.

CSF przejawia się następującymi objawami:

· alergie

· zmniejszony apetyt

· uczucie niepokoju a nawet depresja

· problemy z żołądkiem

· zawroty i bóle głowy

· nieklarowne myślenie

· zwiększone pragnienie

· poirytowanie

· obniżona temperatura ciała

· słaba koncentracja

· nocne pocenie się

· zaczerwienienia skóry

· obolałe gardło

· zaburzenia widzenia

· powiększone węzły chłonne

· podrażnienia przy wypróżnianiu się.

Degeneracyjne zmiany organizmu hodujemy często latami. Na te dolegliwości składa się szereg obciążeń organizmu: drożdżyca, pasożyty, bakterie, wirusy, problemy tarczycy i układu hormonalnego, stres, negatywne emocje, alergie, brak niezbędnych substancji odżywczych, toksyny oraz leki.

„Jak widać przyczyny dolegliwości i chorób mają wiele imion. Obciążeń organizmu należy szukać zatem w wielu źródłach”– podkreśla Irena Stolorz z Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum.

Do przewlekłego zmęczenia mogą doprowadzić również przewlekłe choroby bakteryjne, takie jak na przykład borelioza, gruźlica czy sarkoidoza. Nie bez wpływu są także choroby i zakażenia wirusowe, a zwłaszcza wirusowe zapalenia wątroby spowodowane wirusem WZW-C i HCV.

Podstawą wyleczenia choroby jest postawienie odpowiedniej diagnozy, a przede wszystkim znalezienie przyczyn. Dzięki temu, a nie przez leczenie objawów, możemy stać się całkowicie zdrowi. Zdecydowanie zaleca się używanie suplementów naturalnych mimo że są nieco droższe od wytwarzanych tanio syntetyków. Specjalistaz dużą praktykąokreśli wszystkie występujące w organizmie obciążenia, następnieza pomocą urządzenia diagnostycznego indywidualnie dobierze preparaty.

Jak Twój organizm wchłania alkohol?

Śmierć czai się w jelitach

Skomentuj