zamknij
Tańsze leki dla Nestorów z Bankiem Pocztowym

Tańsze leki dla Nestorów z Bankiem Pocztowym

Bank Pocztowy został partnerem Programu 60+. Dzięki temu Klienci Banku będą mogli kupować leki po niższych cenach w aptekach uczestniczących w Programie 60+ na terenie całej Polski.

http://www.sxc.hu/Posiadacze Pocztowego Konta Nestor mogą już korzystać z kolejnych udogodnień. Wystartowała właśnie wspólna inicjatywa Banku Pocztowego i Programu 60+, gwarantująca Nestorom – Klientom Banku Pocztowego, którzy dołączą do Programu, możliwość kupowania leków przepisanych przez lekarza po atrakcyjnych, niższych cenach. Nestorzy, którzy będą kupować leki z Legitymacją Programu 60+, płacąc kartą płatniczą Banku Pocztowego otrzymają od Banku dodatkowo zwrot 5% zapłaconej kwoty. Ta 5% premia będzie przekazywana co miesiąc na Pocztowe Konto Nestor.

– Nestorzy są dla Banku Pocztowego bardzo ważną grupą Klientów. Prowadzimy już niemal 400 tys. Pocztowych Kont Nestor, stworzonych specjalnie z myślą o seniorach i staramy się udostępniać usługi, które są jak najbardziej użyteczne dla tych osób. Jestem przekonana, że możliwość kupowania leków w gwarantowanych niższych cenach, które proponujemy dzięki Programowi 60+, będzie dodatkowym atutem naszej oferty dla ponad pół miliona Nestorów, którzy są już Klientami Banku Pocztowego – mówi Karolina Stefanowicz, zastępca dyrektora Departamentu Sprzedaży Bankowości Pocztowej.

– W Programie 60+ już od ponad trzech lat skutecznie działamy na rzecz obniżenia całościowych kosztów terapii lekowych dla osób starszych i edukujemy w zakresie korzystania z zamienników leków. Z zainteresowaniem obserwujemy również zmianę w podejściu polskich firm do starszych klientów. Widzimy, że seniorzy stają się grupą coraz ważniejszą, dla której warto wprowadzić odrębną usługę czy produkt. Jesteśmy przekonani, że przygotowana razem z Bankiem Pocztowym oferta dla Seniorów – program Pocztowy 60+, jest odpowiedzią na potrzeby Seniorów i przyniesie im realne oszczędności – podkreśla Karolina Bartoszek, dyrektor Zespołu ds. Najniższych Cen w Programie 60+.

Dodatkowo, w ramach nawiązanej współpracy, posiadacze Pocztowego Konta Nestor, którzy przystąpią do Programu, otrzymają bezpłatnie roczną prenumeratę Magazynu 60+ oraz uzyskają dwukrotnie większy limit dofinansowania na Legitymacji Programu 60+.

http://www.sxc.hu/Aby skorzystać z oferty należy złożyć deklarację udziału w Programie Pocztowy 60+ poprzez infolinię Banku Pocztowego pod numerem telefonu: 801 100 500 lub osobiście w placówkach Banku Pocztowego i wybranych placówkach Poczty Polskiej.

Wszelkie pytania dotyczące oferty można zadawać również pod numerem Infolinii Programu 60+: 800 301 601 lub 42 200 77 77.

Bank Pocztowy oferuje seniorom specjalny rachunek – Pocztowe Konto Nestor. Jest to w pełni funkcjonalny rachunek zaprojektowany specjalnie dla tej grupy Klientów. W jego ramach Klienci mogą bezpłatnie wpłacać i wypłacać pieniądze oraz dokonywać bezprowizyjnych opłat za comiesięcznie rachunki – prąd, gaz, telefon i wiele innych w Placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej. Pocztowe Konto Nestor było wielokrotnie nagradzane w rankingach serwisu wyborcza.biz i kontomierz.pl jako najlepsza oferta dla Klienta tradycjonalisty.

Program 60+ i możliwość kupowania leków w gwarantowanych niższych cenach to kolejne udogodnienie, które dla swoich Klientów przygotował w ostatnim czasie Bank Pocztowy. Wcześniej, również w sierpniu, wystartowały również dwa programy – Lubię Pocztowy! i Zarabiaj z Pocztowym. W ich ramach Klienci mogą otrzymać atrakcyjne nagrody pieniężne m.in. za korzystanie z funkcjonalności konta oraz poleceń produktów Banku Pocztowego.

Grecja wakacyjnym ulubieńcem Polaków

Polacy sami szukają noclegów na wakacje

Skomentuj