zamknij
Nora Bode: skóra głęboko odżywiona

Nora Bode: skóra głęboko odżywiona

Tlen to jeden z najważniejszych pierwiastków dla każdego organizmu. Nie tylko reguluje podstawowe funkcje życiowe i dba o prawidłowy rozwój komórek, ale dostarcza niezbędnych składników odżywczych, przetwarzając je na energię. Ten dobroczynny pierwiastek kryje w sobie jeszcze jedną tajemnicę. To dzięki niemu możemy zatrzymać czas oraz cieszyć się zdrową i młodą skórą przez długie lata.

Nieubłagany upływ czasu
Wraz z upływem lat następuje zwolnienie możliwości regeneracyjnych naszego ciała. Działające, jak dotąd sprawnie, naczynia krwionośne, które transportują tlen, obumierają, a komórki nie zostają odpowiednio odżywione, co w efekcie nie pozwala im wytworzyć wystarczającej ilości energii. Powoli zanikają włókna kolagenowe, zmniejsza się produkcja lipidów, odpowiedzialnych za nawilżenie, a delikatne naczynka pękają, tworząc nieestetyczne przebarwienia. Skóra twarzy, dekoltu, ud i brzucha wiotczeje i choć pragnęlibyśmy pozostać wiecznie młodzi, kolejne trybiki działają wbrew naszemu życzeniu.

Tlen – eliksir życia
Starzenie się skóry jest procesem naturalnym i dotyczy każdego z nas. O ile nie jesteśmy w stanie wygrać nierównej walki z czasem, efekty starzenia można skutecznie opóźnić. Ewolucja człowieka od ponad miliona lat związana jest z tlenem. – mówi Ewa Korszewska, ekspert marki POLMAX. Dziś, dzięki rozwojowi nauki i medycyny estetycznej, jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać jego dobroczynny wpływ na nasz organizm i sprawić, by procesy osłabienia skóry stały się mniej uciążliwe dla naszego ciała. Dzięki bezbolesnej, pulsacyjnej iniekcji tlenu przy użyciu aparatów BODE OXYjet, zachowamy zdrowy i świeży wygląd przez długi czas. – dodaje ekspert POLMAX.

Jak to działa w praktyce? Profesjonalny aparat OXYjet pobiera tlen z otoczenia, usuwając zanieczyszczenia oraz azot. W ten sposób uzyskuje czysty tlen medyczny, który w połączeniu z wysoko efektywnymi kosmetykami, dociera do najgłębszych warstw skóry, regenerując je, odżywiając i pobudzając do ponownego działania. Zabieg jest zupełnie nieinwazyjny, a efekty trwałe i zadowalające.

To metoda odpowiednia zarówno dla zabiegów na twarz, jak i całego ciała, szczególnie efektywna w walce ze zmarszczkami, trądzikiem, zaburzeniami pigmentacji oraz niesatysfakcjonującym kształtem sylwetki. Skoncentrowany tlen oczyści skórę, usunie zrogowacenia i przebarwienia, a także wspomoże metabolizm, przyspieszy uwalnianie tłuszczu oraz wzmocni proces gojenia ran. Dzięki łącznemu oddziaływaniu z czerwonym i niebieskim światłem, nasza skóra zostanie intensywnie nawilżona, wygładzona i odświeżona.

By wspomóc swoje ciało
Dbałość o zdrowie powinna być nawykiem, który zostanie z nami na zawsze. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniej diety, bogatej w witaminy i minerały, aktywność fizyczna oraz używanie przystosowanych do naszych potrzeb kosmetyków. Preparaty NORA BODE zostały dokładnie przebadane pod względem zdolności wnikania w skórę oraz kompatybilności z tkanką. Przeznaczone do terapii w warunkach domowych podtrzymują uzyskane efekty iniekcji, redukując zmarszczki, kształtując sylwetkę oraz nawilżając i wyrównując koloryt skóry – mówi ekspert POLMAX.

Choć rozwikłanie tajemnicy wiecznej młodości leży poza naszym zasięgiem, nie oznacza to, że jesteśmy skazani na bezlitosny upływ czasu. Dzięki nowoczesnej medycynie i kosmetologii możemy skutecznie walczyć z oznakami starzenia i długie lata cieszyć się zdrowym, jędrnym ciałem.

Rehabilitacja z NFZ czy prywatnie? Zdrowie nie może czekać

Okiem eksperta: jak skutecznie walczyć z łysieniem androgenicznym?

Skomentuj