zamknij
Aktywne substancje w kosmetykach pobudzają skórę do intenstywnej odnowy

Aktywne substancje w kosmetykach pobudzają skórę do intenstywnej odnowy

Nie wszystkie kosmetyki tak samo dobrze służą naszej skórze. Warto sięgać po te, które w swoich składach zawierają substancje aktywnie odmładzające, np. kwas hialuronowy. Aktywne substancje zawarte w kosmetykach pobudzają ją cały czas do intensywnej odnowy.

Kwas hialuronowy jest bardzo ważny, ponieważ jest to substancja aktywna, która w naturalny sposób występuje w naszym naskórku i wraz z upływem lat jest przez naskórek utracana. Stąd istotne jest, żeby ją na bieżąco uzupełniać – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Dominika Hachuła z firmy Eveline Cosmetics.

Świetne efekty daje też 24-karatowe złoto działające w synergii z diamentem. Te substancje aktywne nie tylko odmładzają skórę, ale też dodają jej blasku. Często w kremach stosuje się też peptydy czy ceramidy.

– Doskonale nawilżają skórę, fantastycznie ją wygładzają, regenerują i odżywiają. Połączenie tych składników aktywnych w jednej formule daje spektakularne efekty odmłodzenia skóry – zachwala Dominika Hachuła.

Ważne jest także, żeby pamiętać o maseczkach i peelingach, bo regularne ich stosowanie dodatkowo poprawia kondycję skóry.

Szwajcaria: zimowe atrakcje i wydarzenia w Dolinie Haslital oraz regionie Jungfrau

Ponad połowa Polaków z HIV nie jest świadoma zakażenia

Skomentuj