zamknij
Karmienie niemowlęcia w podróży

Karmienie niemowlęcia w podróży

Jak nakarmić dziecko w trakcie podróży? Teraz rodzice mogą to zrobić nawet w samochodzie i to bez potrzeby zatrzymywania. Wystarczy mieć ze sobą gotowe dania oraz podgrzewacz samochodowy do butelek.

Planując podróż z niemowlęciem warto zabrać ze sobą to, co zwykle jada w domu oraz dania przygotowane specjalnie z myślą o takich sytuacjach. Mamy często zastanawiają się jak sprawić, by posiłek podany w podróży miał odpowiednią temperaturę. Na pomoc przychodzą im nowe rozwiązania np. podgrzewacz samochodowy Canpol. Podgrzewacz ten jest uniwersalny, gdyż pasuje do wszystkich standardowych butelek do karmienia, większości szerokich butelek, a także słoiczków z daniami obiadowymi oraz puszek.

„Podgrzewacz jest łatwy i szybki w użyciu, gdyż podgrzewa pokarm w 20 minut. Działa po włączeniu wtyczki do gniazdka zapalniczki samochodowej, a do podgrzewania nie potrzeba użycia wody.” – tłumaczy Agata Chmielewska – Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej Kidy.pl

„W Kidy.pl rodzice mogą także skompletować cały wyjazdowy zestaw dla niemowlęcia jak gotowe mleka Humana, obiadki i deserki dla niemowląt.”– dodaje Agata Chmielewska.

Podczas podróży warto skorzystać z gotowych do picia mlek ze zbożem. Produkty te nie wymagają przygotowania, będą więc łatwym do podania nawet w trakcie jazdy samochodem posiłkiem mlecznym. Smakują na ciepło i na zimno. Gotowe do picia mleko można podawać starszym niemowlętom, które skończyły 10. lub 12. miesiąc życia w zależności od smaku mleka.

Na wyjazdach świetnie sprawdza się także specjalna Woda dla niemowląt Humana Baby-Wasser , która nie wymaga przegotowywania oraz Herbatki Humana, które nie tylko zdrowo poją i orzeźwiają, ale też łagodzą kolki, uspokajają i wpływają na poprawę samopoczucia niemowlęcia.

Konsekwencje antykoncepcji hormonalnej

Naturalny antybiotyk – żurawina

Skomentuj