zamknij
Bezpłatne badania USG i USG 4D w Białymstoku

Bezpłatne badania USG i USG 4D w Białymstoku

Jednym z najczęściej wykonywanych w czasie ciąży badań jest ultrasonografia. Najbliższą okazją do bezpłatnego jej wykonania będzie ogólnopolska akcja „Szczęśliwa mama = Szczęśliwe dziecko”, zorganizowana przez Fundację Szczęśliwe Macierzyństwo oraz CH Auchan Produkcyjna.

fot. Centrum Handlowe Auchan, materiały prasoweJuż w najbliższy weekend przyszłe i świeżo upieczone mamy otrzymają również odpowiedzi na nurtujące je pytania związane z macierzyństwem.

Dzieci to prawdziwy skarb dla rodziców. Troska o nie wymaga odpowiedniej wiedzy i wsparcia ze strony bardziej doświadczonych osób. Dlatego fundacja Odety Moro-Figurskiej wraz z CH Auchan Produkcyjna zorganizowała specjalną akcję „Szczęśliwa mama = Szczęśliwe dziecko”, która odbędzie się na terenie galerii handlowej już w najbliższy weekend, 8 i 9 czerwca.

Podczas wydarzenia, przyszłe mamy będą miały wyjątkową okazję, by bezpłatnie wykonać badania USG oraz USG 4D i sprawdzić czy ciąża rozwija się prawidłowo. W trakcie dwudniowej akcji, wszystkie kobiety będą również mogły znaleźć odpowiedź na nurtujące je pytania, związane z ciążą i macierzyństwem.

W punktach konsultacyjnych, zaproszeni eksperci udzielą przyszłym oraz młodym mamom porad między innymi z zakresu przygotowań do porodu, zalet karmienia piersią, właściwej diety czy tworzenia więzi z niemowlęciem. Kobiety znajdą również odpowiedź na pytania jak wrócić do formy po porodzie, bezpiecznie wykąpać malucha czy ułożyć go w chuście do noszenia. Młodzi oraz przyszli rodzice będą mogli również wziąć aktywny udział w pokazach kąpieli maluszka, masażu i pierwszej pomocy pediatrycznej.

Bezpłatne badania USG odbędą się już w najbliższy weekend, 8 i 9 czerwca w CH Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Ultrasonografia będzie wykonywana od godziny 11.00. O przyjęciu na badanie decyduje kolejność zgłoszeń. Na pytania przyszłych oraz młodych rodziców, eksperci będą odpowiadać w godzinach 11.00 – 16.30.

Wygląd blizny po operacji plastycznej

Ministerstwo Zdrowia przedłuża prace nad zmianami w Narodowym Funduszu Zdrowia

Skomentuj