zamknij
Czy można zapomnieć o bliźnie?

Czy można zapomnieć o bliźnie?

Biokompatybilne, czyli doskonale tolerowane przez organizm, reagujące jak druga skóra – takie są plastry silikonowe – prawdziwie innowacyjne rozwiązanie na blizny. Stosując wysokiej jakości plastry silikonowe Sutricon już kilka miesięcy po operacji możesz zapomnieć o bliźnie.

Większość z nas nie oczekuje, że blizna zniknie zupełnie. Niektórzy traktują ją jako naturalną pamiątkę. Jednak nie chcemy, żeby ta pamiątka szpeciła – blizna rozjaśniona i wygładzona jest do zaakceptowania. Taki efekt daje stosowanie nowoczesnych plastrów silikonowych na blizny Sutricon.

Plastry Sutricon nowoczesne rozwiązanie na blizny
Innowacja w pielęgnacji blizny przy pomocy Sutriconu to połączenie formuły plastra wykonanego z foli poliuretanowej z właściwościami żelu silikonowego. Składniki te zapewniają maksimum biokompatybilności i odpowiednie warunki dla regeneracji – właśnie takie, jakich potrzebuje tkanka, aby się prawidłowo zabliźnić.

Silikon wykazuje doskonałe efekty w leczeniu blizn, ponieważ ma wszystkie niezbędne właściwości zdrowej skóry człowieka. Jego zastosowanie w postaci plastrów silikonowych sprawia, że blizna pokrywa się delikatną błoną. Plaster silikonowy jest elastyczny, przepuszcza tlen i hamuje utratę wilgoci ze skóry, dzięki czemu tkanka jest odpowiednio nawilżona. Takich warunków regeneracji tkanki nie są w stanie zagwarantować kremy ani maści.

Na każdy rodzaj blizny
Stosowanie plastra pozwala zmniejszyć dolegliwości związane z gojeniem. Sam plaster Sutricon nie wygląda jak tradycyjny opatrunek – jest przeźroczysty i bardzo cienki.

– „Plastry silikonowe Sutricon można stosować na każdy rodzaj blizny, nawet u osób z bardzo wrażliwą skórą. Efekt działania plastrów na blizny to m.in. wygładzenie i rozjaśnienie blizny, które jest widoczne już po kilku miesiącach stosowania.” – mówi Agata Chodakowska, Group Brand Manager.

Niepełnosprawnych marzenia do spełnienia

Jaki kształt ma zdrowie?

Skomentuj