zamknij

Ziko Apteki przyjazne seniorom

11 krakowskich aptek należących do sieci Ziko zostało uhonorowanych wyróżnieniem specjalnym w konkursie 'Miejsce Przyjazne Seniorom’.

Krakowska sieć wychodzi naprzeciw potrzebom seniorów dostosowując ofertę oraz wnętrza swoich aptek. Grupa wiekowa 60 plus to z punktu widzenia sieci klient, o którego warto zabiegać: „Seniorzy są tradycyjnie najważniejszą dla nas grupą klientów. Przychodzą do nas nie tylko za względu na ceny, ale również na asortyment. Staramy się zapewnić im stałą dostępność leków mało popularnych i najlepszą obsługę. W miarę możliwości, w ramach obowiązujących przepisów, oferujemy dodatkowe serwisy, jak prelekcje dotyczące żywienia i diety w Domach Seniora. Niezwykle nas cieszy, że te działania zostały zauważone.” mówi Katarzyna Zając, dyrektor ds. marketingu sieci Ziko Apteka.

Ziko Apteka, polska spółka pochodząca z Krakowa, prowadzi sieć 38 aptek Ziko Apteka’ oraz 13 drogerii ‘Ziko Dermo’ na terenie kraju. Oprócz stacjonarnych placówek, do sieci należą także dwa sklepy internetowe: www.e-ZikoApteka.pl oraz www.e-ZikoDermo.pl

KONKURS – Wakacyjne plany na 2014 rok

Rusza 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Skomentuj