zamknij
Gorrrący grudzień w Termie Białka

Gorrrący grudzień w Termie Białka

Temperatura za oknem spadła poniżej zera, na trawnikach osiadł szron, a Ty marzysz o chwili rozgrzewającego relaksu? Nie ma lepszego sposobu na zahartowanie ciała przed srogą zimą od wizyty w łaźni parowej. Najlepiej podczas Maratonu Saunowego po Góralsku lub Brazylijskiej Nocy Saunowej w Termie Białka!

W drugiej połowie grudnia Terma Białka przygotowała dla swoich klientów wiele atrakcji, między innymi cztery rozgrzewające i znakomicie hartujące ciało i ducha noce saunowe.

Tych, którzy pragną zrobić sobie krótką przerwę między lepieniem pierogów a strojeniem choinki i choć na chwilę odpocząć od przedświątecznego zgiełku, Terma Białka zaprasza na pierwszą odsłonę Maratonu Saunowego po Góralsku. Już 20 grudnia wszyscy amatorzy saun będą mogli skorzystać z atrakcji związanych tematycznie z Podhalem: z góralskiego poczęstunku, maseczki z borowiny, podmuchu spod Tatr i seansu po zbójnicku.

Maraton to także idealna alternatywa dla osób myślących o tym, by spędzić Boże Narodzenie inaczej niż co roku. Drugiego dnia świąt saunamajstrzy wykonają trzy rytuały naparzania: Świątecny zwycoj po nasemu, Wy wyndzarni u swoka Jyndrzka i Podhalański wiater. Z kolei dwa dni później w Termie Białka zagości słynny Janosik, by przenieść uczestników imprezy do świata łotrów i zbójów (seanse: Zbóje w saunie, Noworocne łozmyślania ujka Jyndrzka, Janosikowe złoto). Podczas całego cyklu nocy saunowych będzie można skosztować typowo góralskich przysmaków: kwaśnicy, oscypka grillowanego z żurawiną czy chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym.

– W drugiej połowie grudnia – okresie rozpoczynającym kalendarzową zimę i kończącym rok – chyba każdy z nas marzy o chwili rozluźnienia po męczących i stresujących miesiącach. Nie ma nic lepszego na zaznanie błogiego relaksu niż rozgrzewające seanse w saunarium. Serdecznie zapraszamy do Białki Tatrzańskiej! – mówi Joanna Łazarczyk, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Termy Białka.

Tuż przed sylwestrem 30 grudnia w Saunarium Termy Białka unosić się będzie orzeźwiająca woń tropików. Uczestnicząc w gorących seansach Brazylijskiej Nocy Saunowej (Samba, Rio de Janeiro, W Amazonii), goście będą mogli tanecznie pożegnać 2013 rok i zarazem pozytywnie nastroić się przed noworocznym świętowaniem. Południowoamerykański klimat podkreślą przygotowane specjalnie na tę okazję przekąski: krewetki i małże w sosie słodko-ostrym z pędami bambusa i warzywami oraz mus czekoladowy z bananami. Będzie się działo!

Jeśli taki maraton kogoś nie rozgrzeje, Terma Białka zaprasza na „Sylwestra bez gaci”. Impreza odbywać się będzie w Saunarium oraz Strefie VIP obiektu. Na uczestników zabawy czekają niezapomniane seanse saunowe oraz wyśmienite menu. Gorący sylwester w Białce Tatrzańskiej to już tradycja.

Sylwester i święta pod palmami albo na narciarskim stoku

Groźne konsekwencje chorób skóry

Skomentuj