zamknij
Sutricon zmniejszy blizny po zimowych kontuzjach

Sutricon zmniejszy blizny po zimowych kontuzjach

W rankingu zimowych sportów związanych z urazami prym wiodą narty. Leczenie skutków zimowych kontuzji nierzadko wymaga interwencji chirurgicznej. W trakcie regeneracji przydadzą się plastry Sutricon – nowoczesne rozwiązania na blizny.

Odwołując się do języka ratowników, najczęstsze urazy kończyn górnych to złamanie nadgarstka, kości przedramienia, czy zwichnięcie stawu kciuka. Jeśli chodzi o dolną część ciała, są to. urazy kolan, w tym uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego i uszkodzenia łąkotek. Nierzadko wymagają operacyjnego leczenia.

Bezpośrednio po wypadku stawanie na nogi czy prostowanie kolana z miną „nic się nie stało” to duży błąd. Trzask w kolanie, silny ból i uczucie zablokowania świadczą, że mogło stać się coś poważnego. Pierwszy środek zaradczy to zimny okład. Warto jak najszybciej udać się do specjalisty. Częstotliwość kontuzji na narciarskich stokach sprawia, że przy renomowanych zagranicznych ośrodkach powstają szpitale. Idealna sytuacja to taka, gdy w razie potrzeby po szybkiej diagnostyce amatorzy zimowego szaleństwa trafią do sali operacyjnej.

Plastry Sutricon na bliznę pooperacyjną
Ból i dyskomfort związany z codziennym funkcjonowaniem może sprawić, że na długo zapamiętamy sportowe wyczyny. Częścią regeneracji jest prawidłowe gojenie się blizny pooperacyjnej.

– „Doskonałą propozycją dla aktywnych osób są plastry na blizny Sutricon. Są przeźroczyste, ultracienkie i wygodne – doskonale dopasowują się do ciała. Zawarty w nich żel silikonowy zapewnienia naturalne warunki dla odbudowy skóry i prawidłowego zabliźnienia.” – mówi Agata Chodakowska, Group Brand Manager.

W rezultacie nawet po dwóch miesiącach stosowania blizna – pamiątka po zimowych wyczynach, będzie mniej widoczna. Pozwoli bez skrępowania cieszyć się letnimi aktywnościami.

Europejska Karta Praw Pacjenta Onkologicznego

86% Polaków uważa, że leki są za drogie – czy jest na to recepta?

Skomentuj