zamknij
Testy na ojcostwo już dostępne w Białymstoku!

Testy na ojcostwo już dostępne w Białymstoku!

W styczniu 2014 roku na terenie Białegostoku został utworzony lokalny punkt pobrań z inicjatywy Centrum Genetyki LabGen. Białostoczanie jak i mieszkańcy okolicznych miejscowości mają możliwość skorzystania z oferowanych w centrum badań.

Centrum Genetyki LabGen specjalizuje się w testach na ojcostwo oraz pokrewieństwa. Atutem laboratorium LabGen jest połączenie doświadczenia laboratorium genetycznego z nowoczesnym podejściem do klienta. Dzięki temu korzystając z usług Centrum Genetyki LabGen klient otrzymuje gwarancję pewnego wyniku, honorowanego również w sądzie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Korzystając z oferty Centrum Genetyki istnieje możliwość poboru materiału w przychodni na terenie Białegostoku. Materiał pobierany jest zarówno do celów prywatnych i sądowych. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby pobrać materiał samodzielnie w domu została udostępniona opcja zakupu specjalnego zestawu w wybranych aptekach na terenie Białegostoku. To rozwiązanie jest specjalne dedykowane osobom chcącym zachować całkowitą anonimowość.

Centrum Genetyki LabGen stawia na lokalność zwłaszcza w przypadku osób, które chcą wykonać testy na ojcostwo, ale z różnych powodów boją się zaufać firmom dostępnym tylko w Internecie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Białegostoku i okolicznych miejscowości do naszego centralnego punktu pobrań mieszczącego się na ul. Bukowskiego 1/2. Ci z Państwa, którzy zamieszkują poza Białymstokiem i z różnych przyczyn nie są w stanie dojechać do centralnego punktu pobrań mogą także skorzystać z naszej oferty, gdyż standardowo przesyłane są zestawy do samodzielnego pobrania materiału na wskazany adres.

Najczęstszym błędem popełnianym przez ćwiczących jest brak odpowiedniego programu treningowego

40 lat w izolacji. Dlaczego trzeba propagować wiedzę o łuszczycy?

Skomentuj