zamknij
Sztuka na pomoc sercu Toli / Aukcja Sztuki 14 maja

Sztuka na pomoc sercu Toli / Aukcja Sztuki 14 maja

DESA Unicum wraz z Fundacją Cor Infantis oraz portalem rynku sztuki Artinfo.pl wspólnie organizują aukcję charytatywną na rzecz Toli – 14-miesięcznej poważnie chorej córeczki Kingi Szulc i Piotra Hołuba, której nie wykształciła się prawa strona serca. Potrzebne są dwie operacje w Klinice w Munster w Niemczech, z czego pierwsza została wyznaczona już na 28 maja. Aukcja odbędzie się 14 maja.

fot. FineArt, materiały prasoweSpecjalnie na ten cel swoje prace przekazali twórcy, których obrazy znane są kolekcjonerom z Aukcji Młodej Sztuki organizowanych przez warszawski dom aukcyjny DESA Unicum, m.in. Sepe, Ilona Herc, Karol Drzewiecki, Dominik Tarabanski, Marcin Bober czy Magdalena Cybulska. Pod młotek pójdą także dzieła studentów i profesorów wrocławskiej ASP – swoje prace przekazali m.in. Agnieszka Sierzputowska, Sabina Magola, Michał Marek, Barbara Cyran, prof. Aleksandra Janik, prof. Paweł Frąckiewicz oraz as. Mariusz Gorzelak. Cena wywoławcza wszystkich prac to 100 zł.

Aukcja, z której dochód zostanie przekazany Fundacji i przeznaczony na leczenie Toli, odbędzie się 14 maja 2013 r. (wtorek) o godz. 19.

Aukcja zostanie podzielona na dwie części: licytacja tradycyjna, która odbędzie się w siedzibie DESY Unicum, przy ul. Marszałkowskiej 34-50 w Warszawie oraz internetowa – za pośrednictwem portalu Artinfo.pl.

Z racji jak najszybszej potrzeby uzyskania określonej kwoty na leczenie termin pierwszej operacji został wyznaczona na 28 maja 2013 r. – płatność gotówką lub kartą oraz odbiór prac zakupionych na aukcji powinien nastąpić w dniu licytacji. Na prośbę kupującego istnieje także możliwość płatności przelewem bezpośrednio na konto Fundacji, nie później jednak niż do dnia 21 maja 2013 r. Wszystkich zainteresowanych udziałem w aukcji prosimy, aby byli przygotowani na dokonanie wpłaty jeszcze tego samego wieczoru. Odbiór prac możliwy będzie bezpośrednio po płatności, w wypadku przelewu – na podstawie okazanego dowodu przelewu.

Prace wystawione na aukcję będzie można oglądać w dniu aukcji, tj. 14 maja 2013 r. w siedzibie DESY Unicum od godz. 11 (ul. Marszałkowska 34-50, Warszawa).

Wszystkie prace można obejrzeć na stronie: http://www.desa.pl/pl/Aukcje/32493_aukcja-charytatywna-na-rzecz-toli-14-maja-godz.-19.html?start=25

Serdecznie zapraszamy na tę wyjątkową aukcję. Patronat nad wydarzeniem objął portal Artinfo.pl.

Prawie 200 litrów krwi na Motosercu

Marka SA rozpoczyna finansowanie zabiegów medycznych

Skomentuj