zamknij
Otwarcie pięciogwiazdkowego Hotel Mikołajki już we wrześniu

Otwarcie pięciogwiazdkowego Hotel Mikołajki już we wrześniu

Trwają prace wykończeniowe pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki budowanego na Wyspie Ptasiej Jeziora Mikołajskiego. Pierwsi goście odwiedzą ten luksusowy kompleks apartamentowo-hotelowy już we wrześniu br. Do dyspozycji będzie 78 pokoi hotelowych oraz 25 apartamentów, w których będzie można ugościć do 280 osób.

fot. INPRO S.A., materiały prasoweRestauracja hotelowa w połączeniu z salami konferencyjnymi utworzą salą bankietową o łącznej powierzchni 652 mkw. mieszczącą około 500 osób. Od 1 do 30 czerwca br. obowiązuje specjalna letnia promocja cenowa na zakup apartamentów.

„Hotel został zaprojektowany z myślą o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni dla turystów i biznesu. Pomimo futurystycznej architektury, doskonale komponuje się z naturalnym otoczeniem i niezwykłą przyrodą Mazur. Pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki, będzie zlokalizowany na Wyspie Ptasiej i półwyspie przy Jeziorze Mikołajskim w Mikołajkach. Oba kompleksy hotelu połączymy szklanym tunelem, co sprawi, iż odwiedzający będą mieli wrażenie jakby stąpali po wodzie. Mazury – Kraina Tysiąca Jezior, nominowana w plebiscycie „Nowe 7. Cudów Natury” jako jedyny polski kandydat, są miejscem unikalnym w skali międzynarodowej. Właśnie dlatego tutaj zdecydowaliśmy się zlokalizować nasz hotel.” – mówi Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu INPRO S.A.

Hotel*****Mikołajki to unikalna inwestycja w skali kraju ze względu na prestiżową lokalizację w samym sercu Mazur, wysoki standard wykonania oraz rozwiązania architektoniczne. Jest kolejną, ekskluzywną inwestycją Spółki Inpro SA, zlokalizowaną w kurortach wakacyjnych. Pierwszą jest Hotel****SPA Dom Zdrojowy w Jastarni na Półwyspie Helskim, wybudowany i oddany do użytkowania w 2005 roku.

W ramach inwestycji powstaje 25 komfortowych apartamentów na sprzedaż w systemie condo, które będą wykończone pod klucz oraz hotel z 78 luksusowymi pokojami. Będą one klimatyzowane i wyposażone m.in. w sejf, TV SAT z bogatą ofertą programową, telefon. Hotel będzie dysponował również trzema salami konferencyjnymi z możliwością ich połączenia w jedną o powierzchni 350 mkw. Część konferencyjno-bankietowa będzie wyposażona w klimatyzację oraz najnowocześniejsze technologie AV. Restauracja hotelowa w połączeniu z pomieszczeniami konferencyjnymi utworzą salą bankietową o łącznej powierzchni 652 mkw. mieszczącą około 500 osób.

Unikalność i atrakcyjność lokalizacji, jak również formy architektonicznej tego luksusowego projektu, podniesie prywatna marina z 38 miejscami do cumowania, zlokalizowana w zachodniej części wyspy. Właściciele apartamentów będą mogli korzystać z udogodnień kompleksu apartamentowo-hotelowego, takich jak: restauracja z tarasem widokowym, SPA z basenem, kompleks saun, gabinety odnowy biologicznej, pub, klub nocny z kręgielnią.

Inwestycję rozpoczęto w maju 2011 r. Od 1 do 30 czerwca br. obowiązuje specjalna letnia promocja. Ceny ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w systemie condo, wykończonych pod klucz, zaczynają się od 12.000 zł za mkw. + 23% VAT.
Szczegóły dostępne są na stronie http://www.inpro.com.pl/mikolajki/zestawienie.php Hotel*****Mikołajki zlokalizowany jest na Wyspie Ptasiej i półwyspie przy Jeziorze Mikołajskim w Mikołajkach. Oba kompleksy hotelowe będą połączone szklanym tunelem.

Ochrona danych osobowych w gabinecie stomatologicznym

Jak najlepiej dbać o cerę wrażliwą?

Skomentuj