zamknij
Nowa siedziba Centrum Medicover w Gdańsku: Olivia Business Centre

Nowa siedziba Centrum Medicover w Gdańsku: Olivia Business Centre

Otwarcie nowoczesnego centrum medycznego w komfortowej lokalizacji.

24 lutego br. została otwarta dla pacjentów nowa siedziba Centrum Medycznego Medicover, która zlokalizowana jest w samym centrum Metropoli Gdańskiej w Olivia Business Centre przy Grunwaldzkiej 472 A. Firma Medicover podjęła tę decyzję dbając o komfort swoich pacjentów i najwyższą jakość świadczonych usług. Wybór Olivia Business Centre, to doskonała lokalizacja w centrum aglomeracji, przy głównej arterii łączącej całe Trójmiasto, co pozwala na szybki i wygodny dostęp do usług medycznych a także możliwość dotarcia do lekarzy poprzez korzystanie z dogodności komunikacji publicznej. Odwiedzający Centrum Medyczne Medicover mają do dyspozycji miejsca parkingowe dogodnie zlokalizowane na terenie całego centrum Olivia Business Centre. Centrum dostępne jest 6 dni w tygodniu zarówno dla pacjentów posiadających Karty w Medicover oraz dla wszystkich zainteresowanych opieką zdrowotną.

„Otwarcie Centrum Medicover w Olivia Business Centre to ważny moment w rozwoju naszej inwestycji. To duży powód do radości, iż największe prywatne centrum medyczne na terenie Polski północnej będzie zlokalizowane właśnie na terenie naszego obiektu. Ta lokalizacja jest zgodna naszą wizją rozwój infrastruktury usług całego Centrum. Chcemy oferować ludziom tu pracującym na co dzień, a jest ich już blisko 3 000 osób – możliwość realizacji różnych potrzeb bezpośrednio na naszym terenie z łatwym dostępem także dla wszystkich mieszkańcom Metropolii. Siedziba Centrum Medycznego Medicover to kolejny krok w tym kierunku” – przedstawia atuty tej lokalizacji Maciej Grabski, inwestor i Prezes Olivia Business Centre.

Centrum Medyczne Medicover w Olivia Business Centre to ponad 1000 m2 powierzchni na której znajduje się:

  • Apteka
  • 17 nowocześnie wyposażonych gabinetów
  • Punkt pobrań dla dorosłych i dzieci
  • Oddzielona część pediatryczną
  • Pracownia USG
  • Pracownia RTG

Dodatkowym atutem nowej lokalizacji w Olivia Business Centre jest połączenie Centrum Medycznego z apteką Medicover. Pozwala to zintegrować ofertę medyczną i farmaceutyczną umożliwiając uzyskanie konsultacji medycznej i rozpoczęcie terapii lub profilaktyki w tym samym czasie. Pacjenci Medicover otrzymają szybki dostęp do pełnej oferty leków na receptę i bez recepty. Apteka zostanie otwarta 5 marca br.

Serdecznie zapraszamy Rezydentów Olivia Business Centre oraz mieszkańców Gdańska i całego Trójmiasta do skorzystania z usług Centrum Medycznego Medicover, które będzie funkcjonować w Olivia Point w Olivia Business Centre przy Al. Grunwaldzkiej 472A.

Olivia Business Centre w Gdańsku – jeden z największych centrów biurowych w Polsce, to największe centrum biznesowe i biurowe tej klas w Polsce poza Warszawą, zlokalizowane w centrum Gdańska, przy głównej arterii łączącej całe Trójmiasto. Mają w nim siedziby wielkie, międzynarodowe koncerny oraz różnego rodzaju firmy usługowe. Inwestycja powstaje w kilku etapach, ma mieć ponad 120 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej o najwyższym standardzie – klasa AA, na działce o powierzchni ponad 4,5 ha.

Zimą też można wychodzić na dwór, czyli jak zmobilizować dziecko do aktywności ruchowej

Zdrowo w karnawał?

Skomentuj