zamknij
Zabiegi medyczne na raty

Zabiegi medyczne na raty

„Bardzo chciałabym zrobić sobie implanty stomatologiczne. Niestety koszty takiego zabiegu są zbyt duże. Czy możliwe jest finansowanie przez NFZ?” – takie pytania padają bardzo często w klinikach stomatologicznych.

http://www.sxc.huNiestety Narodowy Fundusz Zdrowia refunduje wyłącznie protezy ruchome, które nie dla każdego są dobrym rozwiązaniem. Jest jednak inne rozwiązanie, implanty stomatologiczne można zrobić na raty.

Taką możliwość oferuje firma Ratalnie.com w postaci produktu MediRaty. MediRaty umożliwiają rozłożenie kosztów leczenia nawet na 60 rat, z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem wynoszącym maksymalnie 15,99% w skali roku. Można uzyskać kwotę nawet do 50 000 zł. Zdolność kredytowa wyliczana jest bardzo elastycznie: minimalne akceptowalne dochody wynoszą 1500 zł netto miesięcznie, przy czym możliwe jest łączenie ich nie tylko w obrębie rodziny. Akceptowane są wszystkie udokumentowane źródła dochodu, także te osiągane za granicą lub na podstawie umów cywilno-prawnych.

Procedura kredytowa nie angażuje pacjenta, dzięki czemu możemy uniknąć wielokrotnych wizyt w bankach. Żeby otrzymać kredyt medyczny, wystarczy kontakt z infolinią lub zgłoszenie pacjenta przez wybraną placówkę medyczną. W czasie rozmowy telefonicznej weryfikowana jest zdolność kredytowa oraz przedstawiona oferta. Następnego dnia przyjeżdża kurier, który sprawdza zaświadczenie o zarobkach oraz przekazuje umowę. Jeżeli wszystko jest w porządku środki finansowe są przelewane na konto wybranej kliniki lub lekarza, a pacjent może skorzystać z zabiegu lub operacji.

Jak mężczyźni ukrywają niemoc w sypialni? Najnowsze wyniki badań

Celiakia powoduje osteoporozę!?

Skomentuj